Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1230249
10085
253
Mözsi Szabó István (1927- ): Szarvas anyó, linómetszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett fa keretben, 50,5×35 cm
1190114
10086
253
Nagy jelzéssel: Utcaseprő, szén, papír, 62×43 cm
1190115
10087
253
Nagy jelzéssel: Ülő férfi, szén, papír, 61,5×43,5 cm
1190116
10088
253
Nagy jelzéssel: Idős asszony portréja, szén, papír, 56,5×43 cm
1190122
10089
253
1190112
10090
253
Nagy jelzéssel: Férfi portréja, szén, papír, 55×43 cm
1227614
10091
253
14000
Nagy jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, vászon, keretben, 47×70 cm 1190128
10092
253
Nemes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben (sérült), 66×49 cm 1227674
10093
253
Neogrády jelzéssel: Vadászó róka. Olaj, vászon, sérült keretben, 30×20 cm 1227668
10094
253
Neogrády jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, vászon, sérült keretben, 30×20 cm 1225508
10095
253
Némethi András Endre (1877-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 55×34 cm
1225529
10096
253
Némethi András Endre (1877-?): Ház napsütésben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 43×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF