Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1229987
10097
253
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Bohóc. Olaj, karton, jelzett, 50×70 cm 1145077
10098
253
1163989
10099
253
1179253
10100
253
13000
Orosz László (1928-2000): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm 1203299
10101
253
Papp jelzéssel: Kilátás a utcára. Pasztell, karton, 46×60 cm 1230422
10102
253
8500
Patkó jelzéssel: Lovak a tengerparton, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×39 cm 1226778
10103
253
1962 Pákozdi Ferenc: Véradás. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. (szakadással) 50x70 cm
1226776
10104
253
1962 Pákozdi Ferenc: Véradás. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. 50x70 cm
1192066
10105
253
1223732
10106
253
Petrik Albert (1876-1916): Kapu (vázlatrajz). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×12 cm
1226728
10108
253
Petry Béla (1902-1996): 2 db ex libris,klisé, papír, jelzés nélkül, 12×11 cm 1226729
10109
253
Pintér jelzéssel: Parasztház. Tus, papír, üvegezett keretben, 15×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF