Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1208091
10122
253
Szántó jelzéssel: Fekvő női akt. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×34 cm 1190129
10123
253
Szász Endre (1926-2003): Vesely és Jesenius (skicc rajz). Tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 19×11 cm
1190098
10124
253
1226619
10125
253
Szigethy István (1891-1966): Karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, 17x25 cm 193015
10126
253
Szinte jelzéssel: Olvasó nő,akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39cm
1208114
10127
253
Szlányi jelzéssel: Mediterrán tengerpart. Olaj, vászon, 30×35 cm 1042848
10128
253
1225682
10129
253
Szűcs Édua(1959-): Rajz Babits Mihály versére. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22x18 cm 1208098
10130
253
Sztelek jelzéssel: Város a hegyen. Akvarell, papír, 13×19 cm
1227604
10131
253
Thorma jelzéssel: Fehér maszkos nő. Olaj, karton, 70×50 cm 1227385
10132
253
Varga Mátyás (1910-2002)Szeged, városháza. Linómetszet, jelzett. Keretben 50x65 cm. 1229712
10133
253
Váczi András(1967-): Tájkép. Rézkarc, papír, jelzett, 10x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF