Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 197

Kónya Zoltán (1891-?): Ex libris terv, vegyes technika, papír, jelzett, 14×10 cm
10073.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kónya Zoltán (1891-?): Ex libris terv, vegyes technika, papír, jelzett, 14×9 cm
10074.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

König Róbert (1951-2014): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen.  Számozott 83/300 művész mappa, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db
10075.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Körtvélyessy Magdolna (1919-2007): Virágszirmok. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben 15×10 cm
10076.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kurucz jelzéssel: Tanya. Pasztell, karton, 28×34 cm
10077.

Rufpreis:
3 000 HUF

10078.

Rufpreis:
3 000 HUF

10079.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Mészöly jelzéssel: Pecázó. Olaj, vászon, keretben, 40×20 cm
10080.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Mohi jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost, 43×33 cm
10081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moldován Gyula jelzéssel: Ősz az erdőben. Olajpasztell, farost, fa keretben, 26x20 cm
10082.

Rufpreis:
800 HUF
9

Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 80×60 cm
10083.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Molnár János (1950-): Görögdinnye, akvarell, papír, jelzett a paszpartu alatt, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 9×12 cm
10084.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF