Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1228637
10073
253
Kónya Zoltán (1891-?): Ex libris terv, vegyes technika, papír, jelzett, 14×10 cm 1228631
10074
253
Kónya Zoltán (1891-?): Ex libris terv, vegyes technika, papír, jelzett, 14×9 cm 701026
10075
253
34000
König Róbert (1951-2014): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen. Számozott 83/300 művész mappa, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db 1228761
10076
253
Körtvélyessy Magdolna (1919-2007): Virágszirmok. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben 15×10 cm
1224732
10077
253
Kurucz jelzéssel: Tanya. Pasztell, karton, 28×34 cm
1038845
10078
253
1061318
10079
253
4600
Litkey jelzéssel: Éjszakai majorság. Olaj, farost, üvegezett keretben, 40×50 cm 1227949
10080
253
Mészöly jelzéssel: Pecázó. Olaj, vászon, keretben, 40×20 cm
1224740
10081
253
Mohi jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost, 43×33 cm
1231207
10082
253
Moldován Gyula jelzéssel: Ősz az erdőben. Olajpasztell, farost, fa keretben, 26x20 cm 1207687
10083
253
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 80×60 cm
1230418
10084
253
Molnár János (1950-): Görögdinnye, akvarell, papír, jelzett a paszpartu alatt, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 9×12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF