Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1227808
10024
253
DH jelzéssel: Hajoló férfi. Szén, papír, 27×38 cm 1228278
10025
253
Deák István (1936-): Fürdőzőnő. Linó, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 24×20 cm 1199861
10026
253
Derkovits Gyula (1894-1934): A Dózsa-sorozatból, 9db fametszet, papír, jelzés nélkül, vegyes minőségben (az egyik szakadt), 27x30cm
1227427
10027
253
55000
Derkovits Gyula (1894-1934): Elhagyottan. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, eredetiség igazolással, 15×11 cm
1208923
10028
253
28000
Dévényi János (1956- ): Sárga négyzet, akril, vászon, jelzett, fa keretben, 40×40 cm
1228392
10029
253
Dézsi Éva (1929-): Rozsomák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×14 cm
1231191
10030
253
DRezső jelzéssel: Rózsák. Olaj, vászon, fa keretben, 29x21 cm 1223778
10031
253
Duboy jelzéssel: Nő virágcsokorral. Olaj, karton, üvegezett keretben, 27×20 cm 1200409
10032
253
Dudus jelzéssel: Napernyős hölgy. Olaj, farost, keretben, 30×20 cm
1190088
10033
253
Dézsi Éva (1929-): Romantikus séta. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 5×12 cm
1226626
10034
253
Diener-Dénes Rudolf: Vázlat. Szén, papír, jelzés nélkül, 14x18 cm 1125242
10035
253
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF