Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 197

DH jelzéssel: Hajoló férfi. Szén, papír, 27×38 cm
10024.

Rufpreis:
1 200 HUF

Deák István (1936-): Fürdőzőnő. Linó, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 24×20 cm
10025.

Rufpreis:
2 000 HUF

Derkovits Gyula (1894-1934): A Dózsa-sorozatból, 9db fametszet, papír, jelzés nélkül, vegyes minőségben (az egyik szakadt), 27x30cm
10026.

Rufpreis:
6 000 HUF

Derkovits Gyula (1894-1934): Elhagyottan. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, eredetiség igazolással, 15×11 cm
10027.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Dévényi János (1956- ): Sárga négyzet, akril, vászon, jelzett, fa keretben, 40×40 cm
10028.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Dézsi Éva (1929-): Rozsomák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×14 cm
10029.

Rufpreis:
1 200 HUF

DRezső jelzéssel: Rózsák. Olaj, vászon, fa keretben, 29x21 cm
10030.

Rufpreis:
1 600 HUF

Duboy jelzéssel: Nő virágcsokorral. Olaj, karton, üvegezett keretben, 27×20 cm
10031.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dudus jelzéssel: Napernyős hölgy. Olaj, farost, keretben, 30×20 cm
10032.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dézsi Éva (1929-): Romantikus séta. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 5×12 cm
10033.

Rufpreis:
1 800 HUF

Diener-Dénes Rudolf: Vázlat. Szén, papír, jelzés nélkül, 14x18 cm
10034.

Rufpreis:
1 200 HUF
27

10035.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF