Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1231190
10012
253
Berkes jelzéssel: Alkonyi utca, olaj, farost, keretben, 38×28,5 cm 1226947
10013
253
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karon, sérült, üvegezett keretben, 42×52 cm 1225276
10014
253
Berki Viola (1932-2001): Koszovó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm 543155
10015
253
543294
10016
253
Blahos Rudolf (1917-1986): Tanácskozás, vegyes technika, papír, jelzett, 25x32 cm 1226911
10017
253
30000
1192833
10018
253
Brenner jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, keretben, 60×50 cm
1192820
10019
253
Brenner jelzéssel: Sértődött menyecske. Olaj, vászon, keretben, 39×49 cm 1209665
10020
253
Brenner Lászlóné: Kastély a dombok között. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×21 cm
1231219
10021
253
Bubelényi László (1953-): Naplemente az öbölben. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 29x80 cm 1047375
10022
253
Czellár Erika: Magyar leány. Vegyes technika, karton, jelzett, 21×10 cm 1227952
10023
253
Cserna jelzéssel: Pálmafa. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 37×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF