https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1125246
10036
253
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Engels. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 35x52 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125223
10037
253
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Emberi sors - SS tiszt. Szén, papír. Jelzett, képméret 35x48 cm
Das Lot is nicht erreichbar
700566
10038
253
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Az Állatkert főkapujánál. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125198
10039
253
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Őszirózsás forradalom. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125237
10040
253
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Szamuely Tibor Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125202
10041
253
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Vörösgárdisták. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
753638
10042
253
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Lövészárok. Szén, papír, jelzett ("A. L."), paszpartuzva, 53x40cm
Das Lot is nicht erreichbar
1213772
10043
253
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Fürdőző. Női akt. Ceruza, papír, jelzett. Képméret: 35x57 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1213767
10044
253
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Fürdőző. Női akt. Rézkarc, papír, jelzett, 40×20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1248443
10045
253
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított, 50×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1169704
10046
253
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Élesdy István (1912-1987): Vajda-Hunyad-vára. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×12 cm 1145556
10047
253
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Faragó Ferenc (?-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 80×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse