Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1227812
10061
253
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Cím nélkül. Tempera, papír, 27×38 cm 1208108
10062
253
Illés jelzéssel: Vissza a természetbe. Olaj, karton, 20×29 cm
1198373
10063
253
Ifj. Iván Szilárd (1955-): Öböl. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×30 cm 1201257
10064
253
Jánossy jelzéssel: Lány mandolinnal. Olaj, karton, 34×24 cm
1139851
10065
253
1227999
10066
253
14000
Kádár jelzéssel: Sárga templom. Olaj, falemez, sérült, 50×59 cm 1208026
10067
253
Kiss jelzéssel: Városhatár. Olaj, karton, 40×50 cm 1228051
10068
253
Kokas jelzéssel: Tanya. Olaj, karton-vászon, keretben, 9×34 cm 1149602
10069
253
1227610
10070
253
14000
Kondor jelzéssel: Fejek . Olaj, karton, 60×50 cm
1227775
10071
253
Koronczi Endre (1968-): Tükör előtt. Rézkarc, papír, jelzett, 12×20 cm 1228638
10072
253
Kónya Zoltán (1891-?): Ex libris terv, vegyes technika, papír, jelzett, 14×7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF