Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 197

Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Cím nélkül. Tempera, papír, 27×38 cm
10061.

Rufpreis:
1 200 HUF
22

Illés jelzéssel: Vissza a természetbe. Olaj, karton, 20×29 cm
10062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ifj. Iván Szilárd (1955-): Öböl. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×30 cm
10063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jánossy jelzéssel: Lány mandolinnal. Olaj, karton, 34×24 cm
10064.

Rufpreis:
8 000 HUF

10065.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kádár jelzéssel: Sárga templom. Olaj, falemez, sérült, 50×59 cm
10066.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kiss jelzéssel: Városhatár. Olaj, karton, 40×50 cm
10067.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kokas jelzéssel: Tanya. Olaj, karton-vászon, keretben, 9×34 cm
10068.

Rufpreis:
5 000 HUF

10069.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kondor jelzéssel: Fejek . Olaj, karton, 60×50 cm
10070.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Koronczi Endre (1968-): Tükör előtt. Rézkarc, papír, jelzett, 12×20 cm
10071.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kónya Zoltán (1891-?): Ex libris terv, vegyes technika, papír, jelzett, 14×7,5 cm
10072.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF