Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1075696
10110
253
1207004
10111
253
Anton Reinbold (1881-1968): Der liebe Agustin. Wien. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 43×21 cm
1231252
10112
253
Révész Imre (1859-1945): Asztali áldás, színezett rézkarc, jelzett, karton, hibás, 50x39cm 1224775
10113
253
Rudnay jelzéssel: Kunyhók. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 23×29 cm 1223769
10114
253
Schall jelzéssel: Furulyázó. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×8 cm 1205947
10115
253
24000
Schéner Mihály (1923-2009): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzés nélkül, 50×40 cm
1183187
10116
253
Schodl jelzéssel: Perzselő nap. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm 1223747
10117
253
Schunder jelzéssel: Cupidó nyíl nélkül. Olaj, vászon-karton, keretben, 40×30 cm 1190125
10118
253
1227822
10119
253
Sterbenz Károly (1901-1993): Sopron. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, szakadásokkal, 15×21 cm 1048158
10120
253
1202349
10121
253
Gy. Szabó Béla (1905-1985): November. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF