Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1062772
10158
253
1139038
10159
253
1230463
10160
253
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a vízen, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
1230466
10161
253
Olvashatatlan jelzéssel: Falu a vízparton, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm 1230467
10162
253
Olvashatatlan jelzéssel: Munka a rizsföldön, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
1230469
10163
253
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a lagúnában, színes távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
1230472
10164
253
Olvashatatlan jelzéssel: Bárkák a lagúnában, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm 1230475
10165
253
Olvashatatlan jelzéssel: Hajó sziklák közt, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1230477
10166
253
Olvashatatlan jelzéssel: A jól végzett munka öröme, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1230478
10167
253
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók sziklás vizeken, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1230481
10168
253
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a lagúna mélyén, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1231210
10169
253
Olvashatatlan jelzéssel: Tanyavilág. Olaj, farost, fa keretben, 32x46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF