Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
829033
10134
253
Vályi Nagy Dezső (1906-1981): Téli erdő, olaj, fa, jelzett, díszes keretben, 29×37 cm
1226841
10135
253
Váradi jelzéssel: 15 db szén vázlatrajz. Férfi és női aktok, portrék. Jelzett szén rajzok. 40x60 cm 1223686
10136
253
Várkonyi jelzéssel: Balatonberény 1963. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×27 cm 1178687
10137
253
Virág jelzéssel: Patak a ház mellett. Olaj, vászon, keretben, 70×90 cm
1225237
10138
253
Veress Zoltán (1868-1935): Vázlat rajzok (6db). Ceruza, papír, egyik jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×18 cm
1225157
10139
253
Veress Zoltán (1868-1935): Ókori rom. Olaj, vászon-karton, jelzett, üvegezett keretben, 18×23 cm
1225149
10140
253
Veress Zoltán (1868-1935): Kőszoros. Olaj, fa lemez, jelzett, keretben, 48×29 cm 1201900
10141
253
Walleshouse jelzéssel: Akt háttal. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×28 cm
1226957
10142
253
Water jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karon, sérült, keretben, 40×50 cm
1223715
10143
253
3200
Zentai Pál (1938-1987): Balaton part. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×28 cm 1223600
10144
253
Zich jelzéssel: Virágcsendélet, olaj,karton,kissé szakadt, 20x24cm 1224820
10145
253
Zórád jelzéssel: Szivarozó. Vegyes technika, farost, keretben, 49×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF