Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 197

Vályi Nagy Dezső (1906-1981): Téli erdő, olaj, fa, jelzett, díszes keretben, 29×37 cm
10134.

Rufpreis:
5 000 HUF

Váradi jelzéssel: 15 db szén vázlatrajz. Férfi és női aktok, portrék. Jelzett szén rajzok. 40x60 cm
10135.

Rufpreis:
5 000 HUF

Várkonyi jelzéssel: Balatonberény 1963. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×27 cm
10136.

Rufpreis:
2 400 HUF

Virág jelzéssel: Patak a ház mellett. Olaj, vászon, keretben, 70×90 cm
10137.

Rufpreis:
10 000 HUF

Veress Zoltán (1868-1935): Vázlat rajzok (6db). Ceruza, papír, egyik jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×18 cm
10138.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Veress Zoltán (1868-1935): Ókori rom. Olaj, vászon-karton, jelzett, üvegezett keretben, 18×23 cm
10139.

Rufpreis:
12 000 HUF

Veress Zoltán (1868-1935): Kőszoros. Olaj, fa lemez, jelzett, keretben, 48×29 cm
10140.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Walleshouse jelzéssel: Akt háttal. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×28 cm
10141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Water jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karon, sérült, keretben, 40×50 cm
10142.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zentai Pál (1938-1987): Balaton part. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×28 cm
10143.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zich jelzéssel: Virágcsendélet, olaj,karton,kissé szakadt, 20x24cm
10144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zórád jelzéssel: Szivarozó. Vegyes technika, farost, keretben, 49×38 cm
10145.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF