Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 197

Farkasházy Miklós (1895-1964): Hazafelé, színezett rézkarc, jelzett, paszpartuban,19x28cm
10048.

Rufpreis:
6 000 HUF

Paula Fortova (?-?) 2 db városképes kőnyomat. Jelzett, számozott / Lithography 10x15 cm
10049.

Rufpreis:
800 HUF

Gácsi jelzéssel: Színpadi jelenet. Tus, papír, 41×29 cm
10050.

Rufpreis:
1 000 HUF

Geiger jelzéssel: Kártyázók. Tus, karton, 21×30 cm
10051.

Rufpreis:
1 200 HUF

Glaser János (?-?): Lefekvés előtt. Pasztel, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 33x26 cm
10052.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gömböly József (1915-): Hátsóudvar. Kréta, merített papír, jelzett, 29×39 cm
10053.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gulyás László (1960-): Pillantás, akt, olaj, farost,jelzett,keretben,  20x30cm
10054.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10055.

Rufpreis:
12 000 HUF

B. Hajdu László (1926-): Liptowski Jan. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 21×29 cm
10056.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herczeg jelzéssel: Gondola. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×35 cm
10057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horn jelzéssel: Tópart. Olaj, vászon, keretben, 25×32 cm
10058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hornyánszky hagyatéki pecséttel jelzett 6 db ceruza rajz, papír, 6×11-30×21 cm
10059.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF