Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1223761
10048
253
Farkasházy Miklós (1895-1964): Hazafelé, színezett rézkarc, jelzett, paszpartuban,19x28cm 1226057
10049
253
Paula Fortova (?-?) 2 db városképes kőnyomat. Jelzett, számozott / Lithography 10x15 cm 1203292
10050
253
Gácsi jelzéssel: Színpadi jelenet. Tus, papír, 41×29 cm 1227783
10051
253
Geiger jelzéssel: Kártyázók. Tus, karton, 21×30 cm 1227338
10052
253
Glaser János (?-?): Lefekvés előtt. Pasztel, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 33x26 cm
1228433
10053
253
Gömböly József (1915-): Hátsóudvar. Kréta, merített papír, jelzett, 29×39 cm
1226133
10054
253
30000
Gulyás László (1960-): Pillantás, akt, olaj, farost,jelzett,keretben, 20x30cm
1193148
10055
253
1228771
10056
253
B. Hajdu László (1926-): Liptowski Jan. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 21×29 cm 1227355
10057
253
Herczeg jelzéssel: Gondola. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×35 cm
1225260
10058
253
Horn jelzéssel: Tópart. Olaj, vászon, keretben, 25×32 cm
1227737
10059
253
Hornyánszky hagyatéki pecséttel jelzett 6 db ceruza rajz, papír, 6×11-30×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF