Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 55

Karl Baedeker: Das Mittelmeer. Hafenplatze und Seewege nebst Madeira, den Kanarischen Inseln, der Künste Marokkos, Algerien, und Tunesien. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1909, Verlag von Karl Baedeker, XXXII+635 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója némileg kopott. Pár térkép széle gyűrött. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn. Some maps are little bit crinkled.
12259.

Rufpreis:
4 000 HUF

Illustrierter Führer durch Dalmatien. (Nebst Abbazia und Lussin) An der Österreichischen Riviera langs der Küste von Albanien bis Korfu nach den Ionischen Inseln und durch Griechenland bis zum hafen von Piraus. Wien-Leipzig, 1912, A. Hartleben's Verlag, XVI+221+31 p. 2. teljesen átdolgozott és jelentősen bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn.
12260.

Rufpreis:
4 000 HUF

12261.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Baedeker, K.:Italien. Handbuch für Reisende. Erster Theil: Ober-Italien bis Livorno, Florenz, Ancona, und die Insel Corsica nebst Reise-Routen durch die Schweiz und Oesterreich. Mit 6 Karten und 27 Planen. Coblenz, 1811, Karl Baedeker. Egészvászon kötésben.
12262.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905, Verlag von Karl Baedeker, XLVIII+432+48 p. 16. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója foltos. / Cloth binding, in german language. The cover is spotty.
12263.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karl Baedeker: Konstantinopel und das Westliche Kleinasien. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905, Verlag von Karl Baedeker, XXIV+275 p. 18. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A könyv megviselt. Az elülső védő-és előzéklapja, valamint a hátsó előzéklapja firkált. A könyvből egy ív kijár. (I-XXIV.). A kötése sérült. Volt könyvtári példány. / Cloth binding, in german language, in bad quality. The front smear-sheet, and the flyleaves scribbled. The pages are coming out from the book from I to XXIV pages. The binding is damaged. This piece was a library book before.
12264.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker, LXVI+602 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A lapok némileg kijárnak a 396-402 p. között. / Cloth binding, in german language.
12265.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karl Baedeker: Süd-Deutschland. Oberrhein, Baden, Württemberg, Bayern und die Angrenzenden Teile von Österreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1909, Verlag von Karl Baedeker, XXVI+470 p. 30. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven./ Cloth binding, in german language.
12266.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karl Baedeker: Oberitalien. Ligurien, das Nördliche Toscana nebst ausflügen nach Nizze, Cannes und Ajaccio (Corsica) Handbuch für Reisende. Leipzig, 1894, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
12267.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Mieczyslaw Orlowicz - Dr. Roman Kordys: Illustrierter Führer durch Galizien. Mit einem anghang: Dr. Johann Kotas - Prof. Josef Londzin: Ost-Schlesien. Wien-Leipzig, 1914, A. Hartleben's Verlag, XVI+388 p. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn.
12268.

Rufpreis:
3 000 HUF

12269.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karl Baedeker: Spanien und Portugal. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1929, Verlag von Karl Baedeker, XC+539 p. 5. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott. A gerince sérült, kopott. Egy térkép kijön a könyvből. / Cloth binding, in german language. The cover is damaged. The spine is damaged, and worn. One map is coming out from the book.
12270.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF