Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Beschreibung:

Dr. Mieczyslaw Orlowicz - Dr. Roman Kordys: Illustrierter Führer durch Galizien. Mit einem anghang: Dr. Johann Kotas - Prof. Josef Londzin: Ost-Schlesien. Wien-Leipzig, 1914, A. Hartleben's Verlag, XVI+388 p. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor