Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 55

Fóthy János: Horthyliget a magyar Ördögsziget. Budapest, é-n., Gábor Áron Kiadás. Kiadói karton kötésben
12247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bars és Hont k.e.e. vármegyék évkönyve 1943. Közzéteszi dr. Hetényi Rezső alispán. Bp., 1943.Globus. 232p. Sok képpel, illusztrációval és térképpel. Kissé koszos papírkötésben
12248.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. C. A. Neufeld-München - Julius Pojman: Illustrierter Führer durch Bosnien und Die Hercegovina. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartleben's Verlag, VIII+120 p.. 2. teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. A könyvben ceruzás jegyzettel, aláhúzással. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn. With some pencil notice in it.
12249.

Rufpreis:
8 000 HUF

Balkanstaaten und Konstantinopel (Anatolische und Bagdabahn) Meyers Reisebücher. Leipzig-Wien, 1914, Bibliographisches Institut, XI+420+40 p. 8. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott. A kötése javított. / Cloth binding, in german language. The cover is worn. The binding corrected.
12250.

Rufpreis:
12 000 HUF

A. Wernekinck: St. Petersburg und Umgebungen. Praktisches Reisehanbuch. Griebens Reisebücher 27. Berlin, 1901, Albert Goldschmidt, 139 p. 13. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Német nyelven. / Cloth binding, in german language.
12251.

Rufpreis:
12 000 HUF

Palastina und Syrien. Meyers Reisebücher. Leipzig-Wien, 1913, Bibliographisches Institut, XII+307 p. 5. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Német nyelven. / Cloth binding, in german language.
12252.

Rufpreis:
12 000 HUF

Karl Baedeker: Russland.  Handbuch für Reisiende. Leipzig,1888, Verlag von Karl Baedeker, L+442 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító kopott, foltos. Az elülső és hátsó védőlapon jegyzetek. / Cloth binding, in german language. The cover is worn and spotty. In the front and back smear-sheets are notices.
12253.

Rufpreis:
12 000 HUF

Türkei, Rumanien, Serbien, Bulgarien. Meyers Reisebücher. Leipzig-Wien, 1902, Bibliographisches Institut, XII+384+60 p. 6. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott. Egy térkép szétszakadt. / Cloth binding, in german language. The cover is worn. One map is torn apart.
12254.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Karl Baedeker: Mittel- und Nord-Deutschland. Westlich bis zum Rhein. Handbuch für Reisiende. Leipzig, é.n. [1885], Verlag von Karl Baedeker, XXX+504 p. 21. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas. Az elülső védőborító firkált. / Cloth binding, in german language. The cover is worn. The front smear-sheet scribbled.
12255.

Rufpreis:
5 000 HUF

Karl Baedeker: Austria-Hungary with Excursions to Cetinje, Belgrade, and Bucharest. Handbook for Travellers. Leipzig,1911, Karl Baedeker, XII+16+602 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Angol nyelven. A borító kopott, sérült. Egy lap vagy térkép hiányzik. / Cloth binding, in english language. The cover is damaged, and worn. One page or map lost.
12256.

Rufpreis:
5 000 HUF

I. Halbband : Durch ganz Italien. I-II. Sammlung von 2000 Autotypien italienischer Ansichten, Volkstypen und Kunstschätze. Zürich, 1900, Caesar Schmidt. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, 480 p.  Német nyelvű kiadvány Olaszországról. Sok fotóval illusztrálva. A borítója foltos, kopott. A II. kötet elejéről az elülső védőlap kijár. / Books about Italia in german language with a lot of pictures. Cloth binding, 480 p. The cover is worn, and spoty. The second part's beginning smear-sheet is going out.
12257.

Rufpreis:
4 000 HUF

Grosser Illustrirter Führer Durch Spanien und Portugal. Hartleben's Illustrirter Führer Nr. 45. Wien-Pest-Leipzig, 1892, A. Hartleben's Verlag, XVI+510 p. 2. teljesen átdolgozott és jelentősen bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn.
12258.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF