Karl Baedeker: Russland. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1888, Verlag von Karl Baedeker, L+442 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító kopott, foltos. Az elülső és hátsó védőlapon jegyzetek. / Cloth binding, in german language. The cover is worn and spotty. In the front and back smear-sheets are notices.