Karl Baedeker: Die Schweiz nebst Chamonix, Luganer, Langen- und Comer See. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1927, Verlag von Karl Baedeker, LVI+600 p. 37. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven./ Cloth binding, in german language.
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg, Etschland. Westliches Salzburg, und Karenten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, L+540 p. 38. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója foltos. / Cloth binding, in german language. The cover is spotty.
Findlay Muirhead: Switzerland with Chamonix and the Italian Lakes. The Blue Guides. London, 1923, Macmillan & Co, XIV+512 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Angol nyelven. / Cloth binding, in english language.
La Corse et L'ile D'Elbe. Les Guides Bleus Illustrés. Paris, 1929, Libraire Hachette. XLII+266 p. Kiadói egészvászon kötés. Térképekkel, és képekkel illusztrálva. Francia nyelven. A borítója kopott. A hátsó borító tokjából a térkép hiányzik. A hátsó előzéklapon ceruzával jegyzet. / Cloth binding, in french language. The cover is worn. One map from the back cover pack is lost. Some notice with pencil in the back flyleaf.
L.V. Bertralli: Italie Du Nord. Les Guides Blues. Touring Club Italien. Paris, 1929, Hachette, XC+464 p. Kiadói egészvászon. Térképekkel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon. A könyv borítója kopott. A kötése sérült. / Cloth binding, in french language. The cover is worn. The binding is damaged.
Karl Baedeker: Schweden und Norwegen. Die Reiserouten durch Danemark. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1914, Verlag von Karl Baedeker, LXVIII+524+40 p. 13. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is worn.