Karl Baedeker: Schweden und Norwegen. Die Reiserouten durch Danemark. ... https://www.darabanth.com/de/25-Gross-Auktion/25.1/Kunst-Dokumente/Bucher-Reisen-Stadte~10071/Karl-Baedeker-Schweden-und-Norwegen-Die-Reiserouten-durch-Danemark-Handbuch-fur-Reisiende-Leipz~II1369493
1369493
12277
25
Books: travelling, cities
Beschreibung: Karl Baedeker: Schweden und Norwegen. Die Reiserouten durch Danemark. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1914, Verlag von Karl Baedeker, LXVIII+524+40 p. 13. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borÃtója kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is worn.
: tánczos_gábor