Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Varga Tüske Péter: Duna parti kép, pasztell, karton, jelzett, 39×25 cm
10194.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Tüske Péter: Kitekintő, pasztell, papír, jelzett, üvegezett szép keretben, 40×29 cm
10195.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vati József (1927-): Kék csendélet, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 60×40 cm
10196.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Vathy jelzéssel: Virágos csendélet, olaj-farost, 28x34cm, üvegezett keretben
10197.

Rufpreis:
3 000 HUF

10198.

Rufpreis:
2 000 HUF

Váradi jelzéssel: Hölgy portré, szénrajz 60x43cm
10199.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váradi jelzéssel: Női egész alakos akt, szénrajz 60x43cm
10200.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váradi jelzéssel: Férfi portré, szénrajz 60x43cm
10201.

Rufpreis:
1 000 HUF

10202.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váradi Iván jelzéssel: Fiatal férfi portré, szénrajz 60x43cm
10203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vermes jelzéssel: Tátrai táj. olaj, farost. 35x26 cm Keretben
10204.

Rufpreis:
5 000 HUF

10205.

Rufpreis:
23 000 HUF
62,33
71,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF