Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
559744
10194
171
Varga Tüske Péter: Duna parti kép, pasztell, karton, jelzett, 39×25 cm
559722
10195
171
Varga Tüske Péter: Kitekintő, pasztell, papír, jelzett, üvegezett szép keretben, 40×29 cm
548333
10196
171
60000
Vati József (1927-): Kék csendélet, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 60×40 cm
534121
10197
171
Vathy jelzéssel: Virágos csendélet, olaj-farost, 28x34cm, üvegezett keretben
449508
10198
171
Váci András (1928-1989): Folyamrendészet, rézkarc-papír, jelzett, keretben 40x35 cm 495539
10199
171
Váradi jelzéssel: Hölgy portré, szénrajz 60x43cm
495553
10200
171
Váradi jelzéssel: Női egész alakos akt, szénrajz 60x43cm
495536
10201
171
Váradi jelzéssel: Férfi portré, szénrajz 60x43cm
495516
10202
171
495522
10203
171
Váradi Iván jelzéssel: Fiatal férfi portré, szénrajz 60x43cm
503490
10204
171
Vermes jelzéssel: Tátrai táj. olaj, farost. 35x26 cm Keretben 472584
10205
171
23000
Vidéky Brigitta (1911): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. 60x45 cm keretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF