Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
536532
10218
171
Ismeretlen jelzéssel: A Schloß Homburg konyhája, rézkarc-papír, 24x14,5cm
546309
10219
171
Ismeretlen alkotó: Napraforgók, olaj, karton, üvegezett jó keretben, 427047
10220
171
Ismeretlen jelzéssel: szénrajz nylonfóliával bevonva, keretben 40x55 cm
581224
10221
171
Olvashatatlan jelzéssel: Merengő 1913, olaj, karton, 60×46 cm, szép keretben 541764
10223
171
Olvashatatlan jelzéssel - Pásztor az erdőben, rézkarc 28×36 cm.Üvegezett keretben.
541761
10224
171
541734
10225
171
Olvashatatlan jelzéssel - Fő tér,fametszet 43×34 cm. Üvegezett keretben.
545269
10226
171
Jelzés nélkül: Angyalok diadala (Cca 1920), akvarell, papír, 35×22 cm
548901
10227
171
Jelzés nélkül: Divat. Pasztell, papír, üvegezett keret, 50×40cm
534160
10228
171
534161
10229
171
495514
10230
171
Jelzés nélkül: Férfi portré, szénrajz 60x43cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF