Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
567342
10206
171
Velcsán L. jelzéssel: 3db portré, grafit, papír, üvegezett keretben, 24x17-32,5x26,5cm
512463
10207
171
Vincze Lajos (1914-2002): Piacon, olaj-karton, jelzett, keretben 37x44cm 504077
10208
171
28000
E. Wéber jelzéssel: Betyárok, olaj-fa, keretben 50x60cm 545970
10209
171
K.Zarut: Angyal a toronyban, színezett rézkarc (3/100), papír, 15×12 cm
576841
10210
171
11000
Zórád Ernő (1911-2004) Tabán c. sorozatából 11db nyomat-reprodukció üvegezett keretben, 35x42cm 509183
10211
171
24000
547685
10212
171
Zöld Anikó (1942-): Apolló, olaj, farost, jelzett, szép keretben 570095
10213
171
Zsignár István (1930-2002): Leány tanulmány rajz, filc, papír, jelzés nélkül, 61×44 cm 570085
10214
171
19000
Zsignár István (1930-2002): Tisza 1987, akril, papír, paszpartuban, 33×49 cm 542224
10215
171
120000
Zsóri Balogh Erzsébet: Tűzzománc szárnyasoltár fa kerettel. / Enameled altar. 100x90 cm
568171
10216
171
Ismeretlen jelzéssel: Aktvázlatok, grafit/akvarell, papír, 40x29,5cm 523245
10217
171
Ismeretlen jelzéssel: Erdei táj, olaj-farost, keretben 55x65cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF