Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Szakolczai Bizony B. jelzéssel: Patakpart őszi fákkal, olaj-karton, 78x50, szép, díszes keretben
10170.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szalkári Rózsa (1936-):Csendélet 2004, olaj, farost, jelzett, kerettel 35×27 cm
10171.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szegediné jelzéssel: Balaton, olaj-vászon, 69x55,5cm, keretben
10172.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10173.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10174.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Szilágyi Ilona (1904-1985): Nagymaros, akvarell-papír, jelzett, keretben  56x65 cm
10175.

Rufpreis:
12 000 HUF

10176.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szenty 1955 jelzéssel: Őzek, olaj-karton, 51x38cm, keretben
10177.

Rufpreis:
6 000 HUF

10178.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szilágyi J.jelzéssel - Vitorlázók vegyes technika,karton 59 ×47 cm.Törött üveg keretben.
10179.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szitás Erzsébet (1915-2005): Kertem a Balatonnál, linó, papír, jelzett, üvegezett keretben
10180.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szörényi Emese: Nő és férfi, tus, papír, jelzett, apróbb hibákkal
10181.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF