Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
510215
10170
171
15000
Szakolczai Bizony B. jelzéssel: Patakpart őszi fákkal, olaj-karton, 78x50, szép, díszes keretben
567283
10171
171
4600
Szalkári Rózsa (1936-):Csendélet 2004, olaj, farost, jelzett, kerettel 35×27 cm 533014
10172
171
24000
Szegediné jelzéssel: Balaton, olaj-vászon, 69x55,5cm, keretben
491562
10173
171
38000
491561
10174
171
48000
547649
10175
171
Szilágyi Ilona (1904-1985): Nagymaros, akvarell-papír, jelzett, keretben 56x65 cm
455437
10176
171
536858
10177
171
Szenty 1955 jelzéssel: Őzek, olaj-karton, 51x38cm, keretben
503573
10178
171
541194
10179
171
Szilágyi J.jelzéssel - Vitorlázók vegyes technika,karton 59 ×47 cm.Törött üveg keretben. 559621
10180
171
Szitás Erzsébet (1915-2005): Kertem a Balatonnál, linó, papír, jelzett, üvegezett keretben
552676
10181
171
1500
Szörényi Emese: Nő és férfi, tus, papír, jelzett, apróbb hibákkal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF