Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
477545
10097
171
504998
10098
171
Kormos Balázs: Nagy ugrás, olaj-vászon, 30x40 cm
505024
10099
171
541624
10100
171
Kórusz József (1927)- Balatonpart, rézkarc 42×53 cm. Üvegezett keretben.
519178
10101
171
K Róna Klára jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír 50x60 cm keretben
567312
10102
171
Kovács F jelzéssel: Nő hegedűvel, olaj, lemez, jelzett, kerettel 48×39 cm
471112
10103
171
36000
568272
10104
171
Lieber Éva (1932-2005): Bent, tempera, papír, jelzett, 30,5x41,5cm 568271
10105
171
Lieber Éva (1932-2005): Lépcső kékben, tempera, papír, jelzett, 30,5x41,5cm 509436
10106
171
541030
10107
171
1888 Lohr Ferencz: Női fej ceruza papír 46×59 cm. Üvegezett keretben.
511253
10108
171
23000
Lunyák Ottó: Csendélet. Olaj, vászon 75x100 cm keretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF