Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
478586
10122
171
Molnár Dániel (1900-1990): Szentendrei Dunaparton. Olaj, farost, jelzett. Keretben 70x100 cm 557481
10123
171
34000
549650
10124
171
24000
Molnár Z János (1880-1960): Dinnyés csendélet, olaj, karton, jelzett, 21×31 cm
488988
10125
171
Mertz Éva (1957-): Rózsaillat, akrill-farost, jelzett, keretben, 56x62cm
566947
10126
171
Mór József (1908-?): Az Erzsébet híd újjáépítése, olaj, vászon, jelzett, keretben, 90x70cm
548896
10127
171
Nagy B. István (1933) Munkácsy-díjas festő: Skót juhászkutya, vegyes technika, papír, üvegezett keret, 22×15 cm
488901
10128
171
22000
Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm 558073
10129
171
Novák András (1936): Női akt háttal, olaj, farost, jelzett, 25×15 cm
477638
10130
171
Novák Henrik (1938): Éljen Május 1. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. Jelzett. Hajtásnyomok. 60x90 cm 477639
10131
171
440367
10132
171
Németh Mátyás vajdasági festő: Esztergomi Bazilika, akvarell-papír, paszpartuban, jelzett, 17x24cm 447904
10133
171
40000
Orbán Attila (1958): Plaited mask, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF