Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
516830
10146
171
Pölöskey Sándor (1894-?): Balaton, olaj-vászon, jelzett, 30x40cm, keretben
554294
10147
171
Pusztai Pál (1919-1970): Sajtóhivatal követe, vegyes technika-papír, jelzett 22x16cm
554289
10148
171
Pusztai Pál (1919-1970): Vasúti egyenruha, grafika-papír, jelzett 15x21,5cm
545815
10149
171
Rámpay Borbála: Japán gyerekek, olaj, vászon, jelzett 85×65 cm / Japanese Children, oil, canvas, signed
503564
10150
171
Remsey Jenő (1885-1980): Erdei házikó; rézkarc-papír, jelzett, 25x38 cm Üvegezett keretben 503636
10151
171
Róka Károly: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 80x60 cm Kissé kopott keretben 543901
10152
171
Ruttka Ferenc (1926-): Vihart váró, olaj, papír, üvegezett keretben, 8×10 cm
544042
10153
171
Anton Ferdinand Schaller (1773-1844) - Ignaz Lechleitner: Vecsernye, rézmetszet / Vesper, etching, 23x19cm
455508
10154
171
477912
10155
171
517168
10156
171
Simó József (1926-1979): Gondolatok IV., tus-papír, jelzett, paszpartuzva 30,5x43cm 580625
10157
171
Simó Ágoston (1925-2011): Organikus, akvarell, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF