Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Pölöskey Sándor (1894-?): Balaton, olaj-vászon, jelzett, 30x40cm, keretben
10146.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pusztai Pál (1919-1970): Sajtóhivatal követe, vegyes technika-papír, jelzett 22x16cm
10147.

Rufpreis:
800 HUF

Pusztai Pál (1919-1970): Vasúti egyenruha, grafika-papír, jelzett 15x21,5cm
10148.

Rufpreis:
800 HUF

Rámpay Borbála: Japán gyerekek, olaj, vászon, jelzett 85×65 cm / Japanese Children, oil, canvas, signed
10149.

Rámpay Borbála: Japán gyerekek, olaj, vászon, jelzett 85×65 cm /
Japanese Children, oil, canvas, signed

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Remsey Jenő (1885-1980): Erdei házikó; rézkarc-papír, jelzett, 25x38 cm Üvegezett keretben
10150.

Rufpreis:
4 000 HUF

Róka Károly: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 80x60 cm Kissé kopott keretben
10151.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ruttka Ferenc (1926-): Vihart váró, olaj, papír, üvegezett keretben, 8×10 cm
10152.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Anton Ferdinand Schaller (1773-1844) - Ignaz Lechleitner: Vecsernye, rézmetszet / Vesper, etching, 23x19cm
10153.

Anton Ferdinand Schaller (1773-1844) - Ignaz Lechleitner: Vecsernye, rézmetszet /
Vesper, etching, 23x19cm

Rufpreis:
800 HUF

10154.

Rufpreis:
1 800 HUF

10155.

Rufpreis:
3 000 HUF

10156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simó Ágoston (1925-2011): Organikus, akvarell, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10157.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF