Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Simó Ágoston (1925-2011): Gondolatok I., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simó Ágoston (1925-2011): Gondolatok II., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10159.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simó Ágoston (1925-2011): Csendélet kompozíció, tus, akvarell, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10160.

Rufpreis:
3 000 HUF

Slasánsky E jelzéssel: Mappában rajzfilm tervek, reklám rajzok, vegyes technika, jelzés nélküliek, összesen: 6db A4-es lap
10161.

Rufpreis:
6 000 HUF

F. Stoitzner jelzéssel: Csendélet, olaj, karton, keretben, 28x34,5cm (apró hibákkal)
10162.

Rufpreis:
1 400 HUF

id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Lépcső, olaj-vászon, jelzett, 40x50cm
10163.

Rufpreis:
12 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Templom részlet, akvarell, papír, jelzés nélkül, apró szakadások 84x64 cm
10164.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Swierkiewicz Róbert (1942-): Kürthordozó busók, linómetszet, jelzett, 63x48cm
10165.

Rufpreis:
5 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Tajték I. Rézkarc, jelzett, 58x44cm
10166.

Rufpreis:
10 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Cím nélkül, tempera-papír, 50x70cm
10167.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sz jelzéssel: Hátha még dolgoznék is valamicskét, tus, papír, A4 méret, hajtott kicsi szakadás
10168.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Vladimír (1905-1991): Budán, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 25×29 cm
10169.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF