Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
568177
10231
171
Jelzés nélkül: Grafikai csoport, tus, papír, A4 méret, hajtott kicsi szakadás
577148
10232
171
Olvashatatlan jelzéssel: Csikók 1978/1, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 26,5x32,5cm 503580
10233
171
4600
XX. sz eleje. Jelzés nélkül: Vízhordó. Olaj, farost. 70x40 cm Jó keretben
503556
10234
171
32000
546213
10235
171
Olvashatatlan jelzéssel: Szántás, olaj, farost, 30×39 cm, apróbb hibákkal 546295
10236
171
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, régi keretben, apró hibákkal, 35×49 cm
567157
10237
171
Olvashatatlan jelzéssel: Brugge, színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, kerettel 24×30 cm 496189
10238
171
XX. sz eleje: Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdőben. Olaj, farost. Jó keretben 70x60 cm, sérült!! 556163
10239
171
Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet, olaj, farost, 50×40 cm 546063
10240
171
Olvashatatlan jelzéssel: Falu vége (Cca 1900), rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10×8 cm 526208
10241
171
526205
10242
171
Jelzés nélkül: Orgonacsokor, tempera-selyem, üvegezett keretben 32x39cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF