Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Jelzés nélkül, két darab tájkép nyomat, üvegezett keretben, 20×25 cm kerettel
10255.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: A mérnök portréja, kréta, karton, üvegezett, díszes keretben, 100x80cm
10256.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
10257.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Keresztek akvarell-papír (piszkos) 22x30 cm
10258.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Férfi portré Olaj, vászon. Keretben 40x50 cm
10259.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

XX. sz eleje: Jelzés nélkül: Városrészlet, Olaj, vászon. 30x40 cm
10260.

Rufpreis:
4 000 HUF

10261.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

3db klf technikával készült rajz (ceruza, filc, akvarell)
10262.

Rufpreis:
800 HUF

Berendezési tárgyak formatervei, valamint népművészettel foglalkozó rajzok gyűjteménye az 1920-30-as évekből kb 100 darab
10263.

Rufpreis:
10 000 HUF

Festmény tétel: cca 1930  Sulkowszky Zoltán és Bartha Gyula világot körülutazó motoros-páros festményei.  Pintye Rudolf (1902-?): 2db portré (Sulkowszky, Bartha) olaj, vászon, jelzett, (2×) 40×37 cm Incze Béla (?-?): A Harley-Davidsonnal, olaj, vászon, jelzett, 46 ×38 cm /
10264.

Festmény tétel: cca 1930 Sulkowszky Zoltán és Bartha Gyula világot körülutazó motoros-páros festményei.
Pintye Rudolf (1902-?): 2db portré (Sulkowszky, Bartha) olaj, vászon, jelzett, (2×) 40×37 cm
Incze Béla (?-?): A Harley-Davidsonnal, olaj, vászon, jelzett, 46 ×38 cm /

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
10265.

Rufpreis:
4 000 HUF

1971 Parizsi hotel menükártyája szignós rézkarccal és európai cserkészvezetők aláírásával a belsején / Paris Hotel menu-card with signed engraving. Boy -scout signatures on the inside
10266.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF