Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
567190
10255
171
Jelzés nélkül, két darab tájkép nyomat, üvegezett keretben, 20×25 cm kerettel
566867
10256
171
15000
Jelzés nélkül: A mérnök portréja, kréta, karton, üvegezett, díszes keretben, 100x80cm
426778
10257
171
Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
419851
10258
171
Jelzés nélkül: Keresztek akvarell-papír (piszkos) 22x30 cm
471639
10259
171
25000
Jelzés nélkül: Férfi portré Olaj, vászon. Keretben 40x50 cm
519686
10260
171
XX. sz eleje: Jelzés nélkül: Városrészlet, Olaj, vászon. 30x40 cm 509343
10261
171
38000
484863
10262
171
3db klf technikával készült rajz (ceruza, filc, akvarell)
571949
10263
171
Berendezési tárgyak formatervei, valamint népművészettel foglalkozó rajzok gyűjteménye az 1920-30-as évekből kb 100 darab 556105
10264
171
60000
Festmény tétel: cca 1930 Sulkowszky Zoltán és Bartha Gyula világot körülutazó motoros-páros festményei. Pintye Rudolf (1902-?): 2db portré (Sulkowszky, Bartha) olaj, vászon, jelzett, (2×) 40×37 cm Incze Béla (?-?): A Harley-Davidsonnal, olaj, vászon, jelzett, 46 ×38 cm / 476836
10265
171
Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm 567042
10266
171
1971 Parizsi hotel menükártyája szignós rézkarccal és európai cserkészvezetők aláírásával a belsején / Paris Hotel menu-card with signed engraving. Boy -scout signatures on the inside Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF