Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Holba Tivadar (1906-1995): Téli Balaton, olaj, farost, üvegezett keretben, 58x72cm (hátoldalán a Képzőművészeti Alap Képcsarnokai igazoló címkéjével)
10073.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Holba Tivadar (1906-1995): Gesztenyés, olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 67x77cm
10074.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Holzer jelzéssel: Kikötőben, pasztell, papír, kis szakadás a tetején, 21x31 cm
10075.

Rufpreis:
3 000 HUF

10076.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

M Horváth István: Női portré, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 40×27 cm
10077.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10078.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Imre István (1950): Enteriör. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 60x40 cm Üvegezett keretben
10079.

Rufpreis:
4 000 HUF

10080.

Rufpreis:
3 000 HUF

Istokovits jelzéssel - Vázlat rajz ceruza,papír 19×13 cm.Üvegezett keretben.
10081.

Rufpreis:
3 000 HUF

10082.

Rufpreis:
23 000 HUF
62,33
71,88

Kámán Titusz: Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, két apró sérüléssel, keretben 60x80 cm
10083.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10084.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF