Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
579864
10073
171
40000
Holba Tivadar (1906-1995): Téli Balaton, olaj, farost, üvegezett keretben, 58x72cm (hátoldalán a Képzőművészeti Alap Képcsarnokai igazoló címkéjével)
579870
10074
171
50000
Holba Tivadar (1906-1995): Gesztenyés, olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 67x77cm
523562
10075
171
Holzer jelzéssel: Kikötőben, pasztell, papír, kis szakadás a tetején, 21x31 cm
503489
10076
171
17000
547654
10077
171
M Horváth István: Női portré, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 40×27 cm
477556
10078
171
514310
10079
171
Imre István (1950): Enteriör. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 60x40 cm Üvegezett keretben
503575
10080
171
Imre István (1918-1983): Halászbástya. Rézkarc-papír, jelzett, 70x50 cm Üvegezett keretben 541569
10081
171
Istokovits jelzéssel - Vázlat rajz ceruza,papír 19×13 cm.Üvegezett keretben.
546791
10082
171
23000
531836
10083
171
Kámán Titusz: Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, két apró sérüléssel, keretben 60x80 cm 496289
10084
171
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF