Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Pietro Leone Ghezzi (1675-1755) - Matteo Oesterreich (1716 - 1778): Paolo ... Napoletano chiamato il Buono, fametszet kartonra kasírozva / Woodcut on cardboard, 35x24cm
10061.

Pietro Leone Ghezzi (1675-1755) - Matteo Oesterreich (1716 - 1778): Paolo ... Napoletano chiamato il Buono, fametszet kartonra kasírozva /
Woodcut on cardboard, 35x24cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Anya kislányával, rézkarc-papír, üvegezett keretben, 33x43cm. Rézkarc reprodukció mindkét művész szignójával
10062.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Göllner Miklós (1902-1977): Napraforgós táj, olaj, vászon, jelzett, keretben, apró sérülésekkel, 60x45 cm
10063.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hajósy Mónika (1953): Dombtető. Olaj, farost. 80x60 cm Keretben. Kiállítási címkével
10064.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herczeg Ferenc: Ősz, olaj, farost, jelzett, keretben, 55x44 cm
10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herczeg Márton: Vihar, olaj, farost, jelzett, 35×45 cm
10066.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herczeg Márton: Virágcsendélet, olaj, farost, jelzett, 58×40 cm
10067.

Rufpreis:
5 000 HUF

Héra Gyula jelzéssel: Női portré kékben, olaj-farost 50x70cm
10068.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hoch István (építész): Székek, tus, papír, karton, jelzett, 19×13 cm.
10069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hoch István (építész): Tengerpart, toll, papír, karton, jelzett, 13×19 cm.
10070.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hoch István (építész): Utca részlet. Vegyes technika, papír, karton, jelzett, 19×13 cm.
10071.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hoch István (építész): Bärenfals, pasztell, papír, üvegezett karton, jelzett, 16×21 cm.
10072.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF