https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Plakat

Zahl der Lose: 348

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Cocoanut Grove" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges.
1
11757.

Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Cocoanut Grove" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Új élet felé, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander és mások szereplésével. Rendezte: Detlef Sierck. Litográfia, papír. E Kiss jelzéssel a litográfián. Kuti és Csertyánszky Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, sarkaiban rajzszög ütötte lyukkal, lap tetején kissé foltos (feltehetően ragasztásból fakadó). 94,5×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Zu neuen Ufern" starring Zarah Leander, directed by Detlef Sierck (who later worked in Hollywood as Douglas Sirk), lithograph on paper, with minor damages.
1
11758.

Új élet felé, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander és mások szereplésével. Rendezte: Detlef Sierck. Litográfia, papír. E Kiss jelzéssel a litográfián. Kuti és Csertyánszky Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, sarkaiban rajzszög ütötte lyukkal, lap tetején kissé foltos (feltehetően ragasztásból fakadó). 94,5×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Zu neuen Ufern" starring Zarah Leander, directed by Detlef Sierck (who later worked in Hollywood as Douglas Sirk), lithograph on paper, with minor damages.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Allah kertje. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940 körül. Marlene Dietrich és Charles Boyer szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Schultz Nyomda, Bp. Kissé sérült. Hajtásnyomokkal. 93×30,5 cm/ Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Garden of Allah, starring Marlene Dietrich, lithograph on paper, slightly damaged.
1
11759.

Allah kertje. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940 körül. Marlene Dietrich és Charles Boyer szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Schultz Nyomda, Bp. Kissé sérült. Hajtásnyomokkal. 93×30,5 cm/ Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Garden of Allah, starring Marlene Dietrich, lithograph on paper, slightly damaged.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.
1
11760.

Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
cca 1930 A BAK TK - BMSE - UMTE Spartakus nemzetközi futball mérkőzés plakátja / Football match poster 64x47 cm
1
11761.

cca 1930 A BAK TK - BMSE - UMTE Spartakus nemzetközi futball mérkőzés plakátja / Football match poster 64x47 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
cca 1930 Szőke Szakáll pasztell plakát terv. Feltehteően Gärtner Sándor, művésznevén Gerő Jenő vagy Szőke Szakál magyar származású, nemzetközi karierrt befutott színész ábrázolása. Nagy méretű, pasztell, papír, .90x70 cm Szélén kis beszakadássokkal Sorky jelzéssel
1
11762.

cca 1930 Szőke Szakáll pasztell plakát terv. Feltehteően Gärtner Sándor, művésznevén Gerő Jenő vagy Szőke Szakál magyar származású, nemzetközi karierrt befutott színész ábrázolása. Nagy méretű, pasztell, papír, .90x70 cm Szélén kis beszakadássokkal Sorky jelzéssel

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
1973 "101 Szilveszter 1973!","Márkás a műsorunk, Márka Vermuth az italunk",Országos Rendező Iroda plakát, Kecskemét, Petőfi-ny., gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 23x34 cm
1
11763.

1973 "101 Szilveszter 1973!","Márkás a műsorunk, Márka Vermuth az italunk",Országos Rendező Iroda plakát, Kecskemét, Petőfi-ny., gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 23x34 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1954 "5 éves terv: emelkedő életszínvonal! Fokozzuk a cipőellátást! Nagybudapest minden részében: Cipőbolt NV.", propaganda reklám villamosplakát, Bp., Szikra-ny., 23x33 cm
1
11764.

1954 "5 éves terv: emelkedő életszínvonal! Fokozzuk a cipőellátást! Nagybudapest minden részében: Cipőbolt NV.", propaganda reklám villamosplakát, Bp., Szikra-ny., 23x33 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
"Aranypók" villamosplakát. Bp., Offset-ny., 24x17 cm
1
11765.

"Aranypók" villamosplakát. Bp., Offset-ny., 24x17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1972 "Egészség? Betegség? Öntől is függ" Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, lapszéli szakadással, 68x47 cm
1
11766.

1972 "Egészség? Betegség? Öntől is függ" Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, lapszéli szakadással, 68x47 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
"Egészséges az életük, mert joghurt a reggelijük", villamosplakát, Bp., Révai-ny., kis szakadással, 24x17 cm
1
11767.

"Egészséges az életük, mert joghurt a reggelijük", villamosplakát, Bp., Révai-ny., kis szakadással, 24x17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
"Fabulon napozó. Az egész család napozója." Bp., Offset-ny., a szélén kis gyűrődéssel, 24x17 cm
1
11768.

"Fabulon napozó. Az egész család napozója." Bp., Offset-ny., a szélén kis gyűrődéssel, 24x17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse