Plakat

Zahl der Lose: 348

1937 Mit Kraft durch Freude in den Fasching. Art deco farsangi plakát. Litográfia, papír, vászonra kasírozve, jó állapotban 85x120 cm   1937 With strength through joy in the carnival. Art deco carnival poster. Lithography, paper, mounted on canvas, in good condition 85x120 cm
11721.

1937 Mit Kraft durch Freude in den Fasching. Art deco farsangi plakát. Litográfia, papír, vászonra kasírozve, jó állapotban 85x120 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Pierre Okley (Pierre Gilardeau, 1929-2007): Folies-Bergere, Folies Légéres, super revuede Michel Gyarmathy. Plakát, papír, jelzett a plakáton. Lapszéli apró szakadással. Hajtva. 60x40 cm
11722.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
1968 Kassák Lajos emlékkiállítás, Székesfehérvár, kiállítási plakát. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül (Fajó János?). Javított. Kisebb lapszéli szakadásokkal. 73x55 cm
11723.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
2015 A Túlélő árnyéka. Az El Kazovszkíj életmű. MNG. Kiállítási plakát, papír. Hátoldalán FUGA hirdetés-program. Lapszéli kisebb szakadásokkal, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. Feltekerve. 60×48 cm. /
11724.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1929 Revíziós logobó-avató ünnepély és történelmi hadijátékok Budapesten, nagyméretű litografált, irredenta plakát. 126 x 95 cm Restaurált. /  Revision flag-opening ceremony and historical war games in Budapest lithorgaphic poster
11725.

1929 Revíziós logobó-avató ünnepély és történelmi hadijátékok Budapesten, nagyméretű litografált, irredenta plakát. 126 x 95 cm Restaurált. /

Revision flag-opening ceremony and historical war games in Budapest lithorgaphic poster

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00
Minimales Gebot:
400 000 HUF
400 000 480 000 550 000
Horthy Béla (1869-1943): A Császári és Királyi Sajtóhadiszállás kiállítása a Nemzeti Szalonban, 1916 (I. világháborús propaganda plakát lovaskatonák ábrázolásával), kromolitográfia, papír, jelzett a plakáton, Seidner Bp., hajtásnyomokkal, lapszéli egészen apró sérülésekkel, lap alján német ny. felirattal, 92,5x61,5 cm. Becses gyűjtői ritkaság!
11726.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00
Minimales Gebot:
240 000 HUF
240 000 280 000 320 000
cca 1910 Pestvidéki Versenyegylet, lovassport plakát, litográfia, Klösz Műintézet, hajtásnyomokkal, restaurált, lapszéli kisebb sérülésekkel, 64x96 cm / cca 1910 Pest County Equesterian Club lithograph poster, folded, restored, with damages on the edges, 64x96 cm
11727.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
cca 1940 Magyar Nemzet, a történelmi Erdély szellemének kifejezője! Plakát, papír, Globus Bp, hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal, 94x63,5 cm.
11728.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
1941 Behajtani tilos nagy méretű mozi film plakát. Rendezte: Mártonffy Emil. Főszereplők: Bilicsi Tivadar, Latabár Kálmán, Simor Erzsi, Vaszary Piri, Kiss Manyi, Rajnay Gábor. Grafikus: Békés István. Litográfia. Kellner Ambrus. Hajtva, jó állapotban. 92x124 cm
11729.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
cca 1933-34 Alkotás Mozgó, Bp., Alkotás u. 11. Extázis, Az algút. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János Könyvnyomdája, lapszéli egészen apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11730.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
cca 1933-34 Andrássy Mozgó, Bp., Csengeri ucca 39. Greta Garbo legnagyobb szerepe, Az vagyok akit szeretsz! Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Singer Nyomda, lapszéli szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11731.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
1933-34 Kraszner Lajos szövet, bélésáru és szabókellékek nagyáruháza, Bp., Deák tér 2., divatplakát, reklámplakát, papír, jelzés nélkül, Posner Bp., hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 63x94,5 cm.
11732.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF