Pierre Okley (Pierre Gilardeau, 1929-2007): Folies-Bergere, Folies Légéres, super revuede Michel Gyarmathy. Plakát, papír, jelzett a plakáton. Lapszéli apró szakadással. Hajtva. 60x40 cm
1968 Kassák Lajos emlékkiállítás, Székesfehérvár, kiállítási plakát. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül (Fajó János?). Javított. Kisebb lapszéli szakadásokkal. 73x55 cm
2015 A Túlélő árnyéka. Az El Kazovszkíj életmű. MNG. Kiállítási plakát, papír. Hátoldalán FUGA hirdetés-program. Lapszéli kisebb szakadásokkal, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. Feltekerve. 60×48 cm. /
Horthy Béla (1869-1943): A Császári és Királyi Sajtóhadiszállás kiállítása a Nemzeti Szalonban, 1916 (I. világháborús propaganda plakát lovaskatonák ábrázolásával), kromolitográfia, papír, jelzett a plakáton, Seidner Bp., hajtásnyomokkal, lapszéli egészen apró sérülésekkel, lap alján német ny. felirattal, 92,5x61,5 cm. Becses gyűjtői ritkaság!
cca 1910 Pestvidéki Versenyegylet, lovassport plakát, litográfia, Klösz Műintézet, hajtásnyomokkal, restaurált, lapszéli kisebb sérülésekkel, 64x96 cm / cca 1910 Pest County Equesterian Club lithograph poster, folded, restored, with damages on the edges, 64x96 cm
cca 1933-34 Alkotás Mozgó, Bp., Alkotás u. 11. Extázis, Az algút. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János Könyvnyomdája, lapszéli egészen apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
cca 1933-34 Andrássy Mozgó, Bp., Csengeri ucca 39. Greta Garbo legnagyobb szerepe, Az vagyok akit szeretsz! Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Singer Nyomda, lapszéli szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
1933-34 Kraszner Lajos szövet, bélésáru és szabókellékek nagyáruháza, Bp., Deák tér 2., divatplakát, reklámplakát, papír, jelzés nélkül, Posner Bp., hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 63x94,5 cm.