Plakat

Zahl der Lose: 348

1919 Végh Gusztáv (1889-1973): "Világ proletárjai egyesüljetek! Szociális Termelés. A Szociális Termelés népbiztosságának hivatalos lapja." A Szociális Termelés politikai újság propaganda plakátja. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, hajtott, foltos, kis gyűrődésnyomokkal, kisebb szakadásokkal, kis lapszéli sérülésekkel, 62x47 cm. A Tanácsköztársaság idejéből származó politikai plakátok rendkívül ritkák! Nem találtuk nyomát annak, hogy aukción szerepelt volna. Valószínűleg csak közgyűjteményben szerepel!
12057.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00
Minimales Gebot:
480 000 HUF
480 000 550 000 650 000
1975 Veronika visszatér, filmplakát, ofszet, papír, Offset és J. Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 81x56 cm
12058.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vissy Gábor (-): Vásároljon mindent egy helyen, Állami Áruházban. Cipő reklámplakát, papír, jelzett a plakáton. Typopress. Közepén hajtásnyommal. 22x32 cm
12059.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Modiano Legjobb zsákmány. Rablók, Reklám plakát terv Tus, karton, jelzett 21x15 cm  Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano . Advertising poster design Watercolor, paper. 21x15 cm
12060.

vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Modiano Legjobb zsákmány. Rablók, Reklám plakát terv Tus, karton, jelzett 21x15 cm

Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano . Advertising poster design Watercolor, paper. 21x15 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Viva la commedia dell'arte, Utrecht 1971, plakát, Rodolfo jelzéssel a plakáton. Hajtva. 65x49,5 cm
12061.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2011 Vizet az elefántnak. Filmplakát, papír, feltekerve, gyűrődésekkel és apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm
12062.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Vogel Eric (1907-1996): Látta-e már Budapestet éjjel, 1983 körül, ORI koncertplakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, apró lapszéli egészen apró szakadásokkal, lap alján korabeli tollas felirattal a koncert részleteiről, 69x50 cm
12063.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1975 Za saku dijamanata (Killer Force / The Diamond Mercenaries), jugoszláv filmplakát, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadással, 70x49 cm
12064.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zelenák Crescencia (1922-2021): "Diplomaták összeesküvése", 1967. Filmplakát, papír, jelzés nélkül, Offset-Nyomda, 58,5x39,5 cm. Közepén hajtásnyommal.
12065.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2007 Zichy Mihály, MNG, kiállítási plakát, feltekerve, 98×68 cm
12066.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2011 Zookeeper (gondozoo). Filmplakát, papír, feltekerve, hajtásnyomokkal, apró lyukakkal, lapszéli apró gyűrődésekkel, 98x68 cm
12067.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2011 Zöld Lámpás. Filmplakát, papír, feltekerve, bal felső sarkában apró sérüléssel, kisebb gyűrődésekkel, 98x68 cm
12068.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF