Plakat Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3128808
12057
523
480000
Posters
1919 Végh Gusztáv (1889-1973): "Világ proletárjai egyesüljetek! Szociális Termelés. A Szociális Termelés népbiztosságának hivatalos lapja." A Szociális Termelés politikai újság propaganda plakátja. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, hajtott, foltos, kis gyűrődésnyomokkal, kisebb szakadásokkal, kis lapszéli sérülésekkel, 62x47 cm. A Tanácsköztársaság idejéből származó politikai plakátok rendkívül ritkák! Nem találtuk nyomát annak, hogy aukción szerepelt volna. Valószínűleg csak közgyűjteményben szerepel! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
480 000 HUF
480 000 550 000 650 000
3450453
12058
523
Posters
1975 Veronika visszatér, filmplakát, ofszet, papír, Offset és J. Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 81x56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3450199
12059
523
Posters
Vissy Gábor (-): Vásároljon mindent egy helyen, Állami Áruházban. Cipő reklámplakát, papír, jelzett a plakáton. Typopress. Közepén hajtásnyommal. 22x32 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3477154
12060
523
Posters
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Modiano Legjobb zsákmány. Rablók, Reklám plakát terv Tus, karton, jelzett 21x15 cm Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano . Advertising poster design Watercolor, paper. 21x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3509613
12061
523
Posters
Viva la commedia dell'arte, Utrecht 1971, plakát, Rodolfo jelzéssel a plakáton. Hajtva. 65x49,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3438074
12062
523
3200
Posters
2011 Vizet az elefántnak. Filmplakát, papír, feltekerve, gyűrődésekkel és apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3518340
12063
523
Posters
Vogel Eric (1907-1996): Látta-e már Budapestet éjjel, 1983 körül, ORI koncertplakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, apró lapszéli egészen apró szakadásokkal, lap alján korabeli tollas felirattal a koncert részleteiről, 69x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3518303
12064
523
Posters
1975 Za saku dijamanata (Killer Force / The Diamond Mercenaries), jugoszláv filmplakát, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadással, 70x49 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3497248
12065
523
Posters
Zelenák Crescencia (1922-2021): "Diplomaták összeesküvése", 1967. Filmplakát, papír, jelzés nélkül, Offset-Nyomda, 58,5x39,5 cm. Közepén hajtásnyommal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3407003
12066
523
Posters
2007 Zichy Mihály, MNG, kiállítási plakát, feltekerve, 98×68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3437598
12067
523
Posters
2011 Zookeeper (gondozoo). Filmplakát, papír, feltekerve, hajtásnyomokkal, apró lyukakkal, lapszéli apró gyűrődésekkel, 98x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3437669
12068
523
3400
Posters
2011 Zöld Lámpás. Filmplakát, papír, feltekerve, bal felső sarkában apró sérüléssel, kisebb gyűrődésekkel, 98x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF