Plakat

Zahl der Lose: 348

Koday László (1945-): BASF Hungária naptár-plakát, 1995. Nyomat, vászon, jelzett a nyomaton, feltekerve, 95×60 cm
11961.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
2013 Kolibri-kód, filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, 97,5x68 cm
11962.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1976 Kőmíves István (1949-2007): Narancsszínű tüzek éjszakája, filmplakát / moziplakát, Bp., Offset és J. Ny., 3160 pld., hajtva, 57x40 cm
11963.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1979 Koppány Simon (1943-)-Hodosi Mária (1943-): Nem élhetek muzsikaszó nélkül. Filmplakát, hajtásnyommal, 58x39 cm
11964.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Koppány Simon (1943- ): Szkíták aranya, 1985, kiállítási plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, 58x83 cm
11965.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovách Aladár: Téli zsoltár c. darabjának plakátja. 50x70 cm hozzá a dráma szövegkönyve, Lajos Ferenc (1912-1998) grafikáival
11966.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1983 Kovács Péter kiállítása, Bartók Béla Galéria, Szeged, papír. Kossuth Nyomda. Feltekerve. Sérült. 70×50 cm
11967.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kováts Tibor (-): Ezt nem tanultuk, 1976. Filmplakát, ofszet, papír, O. és Játékkártya Nyomda, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal, 80,5x56 cm
11968.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kulinyi István (1945- ): Én és Caterina, 1982. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Bp., Offset és Játékkártya Ny., 2300 pld., hajtva, szakadásokkal, lapszéli sérülésekkel, 82x56,5 cm
11969.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2012 Kung Fu Panda 2., filmplakát, papír, feltekerve, gyűrött, lapszéli apró szakadásokkal, 98x68 cm
11970.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Köpeczi Bócz István (1919-1978): Nem ér a nevem (Tolnay Klári, Páger Antal, Psota Irén, Latabár Kálmán stb.), filmplakát, papír, jelzett a plakáton, Athenaeum, hajtásnyommal, néhány apró lyukkal, 57x41 cm
11971.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
1980 Labirintus, Ország Lili kiállítása, BTM, plakát, ofszet, papír, Kossuth Nyomda. Lapszéli apró szakadásokkal. 82×57,5 cm.
11972.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF