Plakat

Zahl der Lose: 348

2011 Förtelmes főnökök. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, kisebb ázásnyommal, 98x68 cm
11913.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gerald Scarfe (1936-): Pink Floyd: The Wall, Dortmund Westfalenhalle, 1981, koncertplakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, apró folttal, 84x59 cm
11914.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
2012 Gnómeó és Júlia, filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli szakadásokkal, 98x69 cm
11915.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2014 Godzilla. Filmplakát, papír, feltekerve, gyűrődésekkel, 98x68 cm
11916.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
1983 Gyárfás Gábor (1946- ): Sértés. Magyar játékfilm. Filmplakát, hajtott, 56x40 cm
11917.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1899 Gyurkovics-lányok, Eperjesi Színház, plakát, papír. Hajtásnyommaal. Lapszéli sérülésekkel. 42,5x30 cm
11918.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
1964 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Mandulagyulladás, torokgyulladás, ízületi gyulladás. Egészségügyi felvilágosító plakát, kis lapszéli szakadással, gyűrődéssel, 68x47 cm
11919.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Rokkantak napja, 1981. Plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, 96,5x66,5 cm
11920.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1962 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Védekezzünk a gombás lábfertőzés ellen! Egészségügyi felvilágosító plakát, lapszéli szakadással, 69x47 cm
11921.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Illyés Gyula: Dózsa György, Nemzeti Színház. Plakátterv. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Sérült. 99,5x70 cm.
11922.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Gönczi Béla (1934-): Május 1. Plakátterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Sérült. 97,5x70 cm.
11923.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Gönczi Béla (1934-): Petrovics: Jónás könyve, oratórium. Plakátterv. Tempera, papír. Jelzett a hátoldalán. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 100x70 cm.
11924.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF