Plakat Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3505192
11925
523
Posters
Gönczi Béla (1934-): Törődjünk többet az idősekkel, Magyar Vöröskereszt, 1981. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. Kossuth Nyomda. Kartonra kasírozva. 49,5x34 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3437677
11926
523
3400
Posters
2013 Hajsza a győzelemért. Filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, kisebb lapszéli szakadással, 98x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3414425
11927
523
3400
Posters
1972 Halálgyár az őserdőben kétrészes színes szovjet film plakátja. Hajtott, 57x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3437220
11928
523
Posters
2011 Hanna - Gyilkos természet, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadássokkal, 97,5x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3406997
11929
523
Posters
Harag (Brad Pitt) és A bíró. Kétoldalas filmplakát, hajtva, 79,5×56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503196
11930
523
6500
Posters
Helényi Tibor (1946-2014): A boszorkánymester, filmplakát, jelzett a plakáton, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadással, kissé foltos, 56,5x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
2996738
11931
523
Posters
Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3436906
11932
523
3200
Posters
2013 Herkules legendája, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel, 97,5x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3503203
11933
523
6500
Posters
Herpai Zoltán (1951-2011), Kiss-Illés Róbert (-): Egy elvált férfi ballépései, 1981, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyommal, 56,5x41 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3503202
11934
523
6500
Posters
Herpai Zoltán (1951-2011): Szegfű vodkával, 1980, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyommal, 56,5x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3437011
11935
523
3200
Posters
2013 Hogyan lopjunk felhőkarcolót?, Ben Stiller, Eddie Murphy, magyar filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli sérülésekkel, 98x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3437607
11936
523
3200
Posters
2011 Hópihe. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 98x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF