Plakat Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3507365
12021
523
Posters
1989 Schwarzenegger, Commando, színes amerikai film, filmplakát, papír, Zalai Nyomda, feltekerve, lapszéli apró javított szakadással, 81×56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3496197
12022
523
Posters
Sonic Youth Live, plakát, papír, feltehetően utánnyomás, farostra kasírozva, foltos, sérült. 84x59,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3503216
12023
523
6500
Posters
Sós László - Kemény Éva (So-Ky): Fehér agyar visszatér, 1976, filmplakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadással, 56,5x39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3450534
12024
523
Posters
Sós László - Kemény Éva (So-Ky): Uzsicei Köztársaság, 1976. Filmplakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, kisebb lapszéli szakadásokkal, 81x56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3412239
12025
523
Posters
1971 Stanley Kubrick: Orange Mecanique (Mechanikus narancs) c. film francia nyelvű plakátja, hajtva, kis folttal, 80x60 cm // 1971 Stanley Kubrick: Orange Mecanique (A Clockwork Orange) film poster in French language, folded, with small stain, 80x60 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3424204
12026
523
3400
Posters
Star Wars plakát 58x80 cm hajtva noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3437749
12027
523
3200
Posters
2013 Street Dance - All Stars. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli néhány kevés apró szakadással, sarkaiban egészen apró lyukakkal, 98x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3507407
12028
523
Posters
1987 Super Cirkus Apollo, cirkuszplakát, Offset és Játékártya Nyomda, jelzés nélkül (Benkő Sándor?), feltekerve, sérült, 115x80 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3407043
12029
523
Posters
1997 Szenvedély és pompa, barokk művészet Kolumbiában, MNG, kiállítási, plakát, feltekerve, apró lapszéli szakadással, 67×47,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3504815
12030
523
Posters
Szilvásy Nándor (1927-2011): A Krakkói Nemzetközi Grafikai Biennálé díjazott művészei, Műcsarnok, 1972. Plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, lapszéli kisebb szakadásokkal és gyűrődésekkel, 82x56,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3414520
12031
523
Posters
1982 Szőnyei György (1951- ): Hiúz a vadászösvényen, filmplakát / moziplakát, Sylvester J. Ny., hajtva, 55,5x39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3450559
12032
523
Posters
1970 Szorításban, dokumentumfilm plakát, ofszet, papír, apró lapszéli sérülésekkel és gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 77x54,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF