Plakat

Zahl der Lose: 348

2012 John Carter, Disney magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró sérülésekkel, 98x68 cm
11949.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2011 Johnny English újratöltve. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadásokkal, 98x68 cm
11950.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
José Antonio Dávila venezuelai festő koppenhágai tárlatának színes reklámplakátja [1996.] (Számozott, Fábry József magyar-venezuelai fotográfus számára dedikált.) Koppenhága, 1996. Printed by Editorial Arte, Caracas, Venezuela. Színes kőnyomat, mérete: 570x450 mm. Összesen 200 számozott példányban készült plakát. Dedikált: "87/200. Mi querida amigo Joseph Fabry. José Antonion Dávila 96." José Antonio Dávila (sz. 1935) venezuelai szürrealista festő Európa-szerte ismert művész, dániai tárlata 1996. szeptember 17-30 között volt látható. "Presence XIV" című új keletű szürrealista festményével illusztrált kiállítási plakátja alján a venezuelai festőművész saját kezű dedikációja. A dedikáció a kalandos életű, magyar származású Fábry József venezuelai jazzdobos, fotográfus, filmrendező, műgyűjtő részére készült. Prov.: Fábry József. [Fábry József (1926-2012) magyar származású zenész, jazz dobos, a háború után előbb a magyar Chappy Big Band jazz-zenekar, majd német és osztrák könnyűzenei formációk tagja. 1950-től Dél-Amerikában élt. Zenei karrierje mellett fotósként is működött, Cornell Capa (Robert Capa öccse) ajánlására került az amerikai Life magazin fotográfusai közé, évtizedeken keresztül a magazin vezető latin-amerikai fotográfusának számított, később latin-amerikai dokumentumfilmeket is rendezett.] Tökéletes állapotú plakát, keretben, üveglap mögött.
11951.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
2015 Jupiter felemelkedése és Kódjátszma, kétoldalas filmplakát, hajtásnyomokkal, 80×56 cm
11952.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1973 Kakuk Marci, filmplakát, írta és rendezte: Révész György, papír, Offset-nyomda, hajtásnyommal, kissé foltos, 57x41 cm
11953.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Kalandorok film plakát 68x90 cm
11954.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Káldor László (1905-1963): Baeder babaápolás reklám kisplakát, 1950 körül, jelzett a plakáton, kisebb lapszéli szakadásokkal, 17x24 cm
11955.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1999 Kalózok, filmplakát, feltekerve, 98x67 cm
11956.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kamara varieté kisplakát, villamos plakát 15x23 cm
11957.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2012 Kémes hármas, filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, lapszéli apró szakadássokkal, 98x68 cm
11958.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1977 Képes Sport eseménynaptára, rajta a Ferencváros (Fradi, FTC) labdarúgócsapata, hajtva, 57x41 cm
11959.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Koday László (1945-): BASF Hungária naptár-plakát, 1995. Nyomat, vászon, jelzett a nyomaton, feltekerve, 95×60 cm
11960.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF