Plakat

Zahl der Lose: 348

cca 1930-1940 Munkásblokk OTI választás plakát, beszakadásokkal, 47×63 cm
11853.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1960-1970 Rákospalota, Csokonai Művelődési Ház Szabadtéri Színpad plakát, felelős kiadó: Bodméri Géza ig., hajtott, 70x50 cm.
11854.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1960-1970 Régi ötvösemlékek, ékszerek és az Esterházy kincs kiállítása (Iparművészeti Múzeum) és Olasz rajzok, Leonardo, Raffaello és más mesterek (Szépművészeti Múzeum), kiállítási villamosplakátok, Bp., Múzeumok Rotaüzeme-ny., Offset-ny., az elsőn hajtásnyommal, 24x17 cm, 23x16 cm
11855.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1960-1970 Vegyes kiállítási plakát tétel, 2 db: 'Gyermek a közlekedésben', 'Váltson múzeumi bérletet', kiállítási villamosplakátok, Bp., Offset-ny., Múzeumok Rotaüzeme-ny., foltosak, az egyiken gyűrődéssel, a másikon szakadással, 23x16 cm + Konecsni György: Felszabadulási emlékkiállítás plakát, nyomtatvány, gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 21x13 cm
11856.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1950-1970 Vegyes plakát tétel, 3 db: Állandó Munkavédelmi kiállítás, "Tessék fogódzkodni nehogy a nyitott ajtón kiessen!", "ÁB A Biztosítási és Önsegélyező Csoport anyagi biztonság", az utóbbi hajtott, sérült, 10x27 cm, 21x14 cm
11857.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1950-1970 Vegyes plakát tétel, 7 db, sérültek, viseltesek, 40x28 cm és 21x29 cm közötti méretben.
11858.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 2020-2024 össz. 9 db filmpakát (Gátlástalan örökösök, A menü, A varázsfuvola, Azt mondta, Krokodili stb.), papír, jelzés nélkül, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm
11859.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
cca 1960/70 A tisztaság védi egészségét. Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, hajtott, 82x56 cm
11860.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
cca 1950 A Hazafias Népfront köszönti az alkotmány és az új kenyér ünnepét, propaganda plakát, papír, Offset-Nyomda, Hazafias Népfront Országos Tanácsa kiadása, kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 99x68 cm
11861.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
cca 1960 Alvarez Kelly c. amerikai film horvát nyelvű plakátja 46x60 cm Kisebb sérülésekkel
11862.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
cca 1980 A születéstől a felnőttkorig, a társadalom a gyermekekért, Képes Híradó plakát, ofszet, papír, Révai Nyomda, feltekerve, lapszéli szakadásokkal, bal felső sarkában sérült, 98x68 cm
11863.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1970 Csapda a Kárpátok tövében. Színes szinkronizált szovjet film. Filmplakát, lapszéli szakadásokkal, hajtott, 56x40 cm
11864.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF