Plakat Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3372642
11853
523
Posters
cca 1930-1940 Munkásblokk OTI választás plakát, beszakadásokkal, 47×63 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514344
11854
523
Posters
cca 1960-1970 Rákospalota, Csokonai Művelődési Ház Szabadtéri Színpad plakát, felelős kiadó: Bodméri Géza ig., hajtott, 70x50 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514966
11855
523
Posters
cca 1960-1970 Régi ötvösemlékek, ékszerek és az Esterházy kincs kiállítása (Iparművészeti Múzeum) és Olasz rajzok, Leonardo, Raffaello és más mesterek (Szépművészeti Múzeum), kiállítási villamosplakátok, Bp., Múzeumok Rotaüzeme-ny., Offset-ny., az elsőn hajtásnyommal, 24x17 cm, 23x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514988
11856
523
Posters
cca 1960-1970 Vegyes kiállítási plakát tétel, 2 db: 'Gyermek a közlekedésben', 'Váltson múzeumi bérletet', kiállítási villamosplakátok, Bp., Offset-ny., Múzeumok Rotaüzeme-ny., foltosak, az egyiken gyűrődéssel, a másikon szakadással, 23x16 cm + Konecsni György: Felszabadulási emlékkiállítás plakát, nyomtatvány, gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 21x13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515367
11857
523
Posters
cca 1950-1970 Vegyes plakát tétel, 3 db: Állandó Munkavédelmi kiállítás, "Tessék fogódzkodni nehogy a nyitott ajtón kiessen!", "ÁB A Biztosítási és Önsegélyező Csoport anyagi biztonság", az utóbbi hajtott, sérült, 10x27 cm, 21x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3515373
11858
523
Posters
cca 1950-1970 Vegyes plakát tétel, 7 db, sérültek, viseltesek, 40x28 cm és 21x29 cm közötti méretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3504088
11859
523
Posters
cca 2020-2024 össz. 9 db filmpakát (Gátlástalan örökösök, A menü, A varázsfuvola, Azt mondta, Krokodili stb.), papír, jelzés nélkül, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3414274
11860
523
Posters
cca 1960/70 A tisztaság védi egészségét. Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, hajtott, 82x56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3503144
11861
523
Posters
cca 1950 A Hazafias Népfront köszönti az alkotmány és az új kenyér ünnepét, propaganda plakát, papír, Offset-Nyomda, Hazafias Népfront Országos Tanácsa kiadása, kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 99x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3272666
11862
523
Posters
cca 1960 Alvarez Kelly c. amerikai film horvát nyelvű plakátja 46x60 cm Kisebb sérülésekkel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3450514
11863
523
Posters
cca 1980 A születéstől a felnőttkorig, a társadalom a gyermekekért, Képes Híradó plakát, ofszet, papír, Révai Nyomda, feltekerve, lapszéli szakadásokkal, bal felső sarkában sérült, 98x68 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3414427
11864
523
Posters
cca 1970 Csapda a Kárpátok tövében. Színes szinkronizált szovjet film. Filmplakát, lapszéli szakadásokkal, hajtott, 56x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF