Plakat

Zahl der Lose: 348

1968 Egy nehéz nap éjszakája, zenés angol filmvígjáték a Beatles együttesről, zenei filmplakát, papír, jelzés nélkül, Egyetemi Nyomda, hajtásnyommal, apró lapszéli sérülésekkel, 48,5x67 cm
11733.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
cca 1938-1940 "Magyarok! Olvassátok: Mert utaz jelöl, hitet, erőt merítesz belőle, magyar fajod hűséges minden sora! A hadsereggel áll, vagy bukik a nemzet - Horthy Miklós" Nagyméretű propaganda plakát, Kárpátalja újjáépítésével. a Bp.,Pallas-ny., hajtott,hajtásnál nagy beszakadással,100x70 cm
11734.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Már nálunk is híresebb a Modiano. Reklám plakát terv Akvarell, papír. Mickey Mouse (Disney) és Bonzó kutya figurákkal. 17 x 25 cm  Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano is now more famous then us. Advertising poster design Watercolor, paper. With Mickey Mouse (Disney) and Bonzo dog figures. 17 x 25 cm
11735.

vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Már nálunk is híresebb a Modiano. Reklám plakát terv Akvarell, papír. Mickey Mouse (Disney) és Bonzó kutya figurákkal. 17 x 25 cm

Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano is now more famous then us. Advertising poster design Watercolor, paper. With Mickey Mouse (Disney) and Bonzo dog figures. 17 x 25 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Cziglényi László (-): Félvér, 1942 (Filmplakát terve). Tempera, fedőfehér, papír, jelzett a hátoldalán, 42x31,5 cm.
11736.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
1948 Kéményseprős újévi üdvözlő naptár-plakát, özv. Hammer Jánosné kéményseprő mester segédei reklámja (Kőszeg), papír, Otthon-nyomda Hajtásnyommal. Egészen apró lapszéli szakadással. 29,5x20 cm
11737.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Galántai György (1941-): Megint nyerít a fekete zongora. Bernáthy, Bukta, Galántai, Garaczi, Grandpierre, Szkárosi, Mártha. Radnóti Színpad, Bp. Underground plakát, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 42x29,5 cm.
11738.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
1974 Kassák-est, Latinovits Zoltán, Egyetemi Színpad. Plakát, papír. Apró lapszéli szakadásokkal. 24,5x17,5 cm
11739.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Rácmolnár Sándor (1960-): Művészeti Főiskolák Fesztiválja, 1983. Kétoldalas plakát és programfüzet, papír, jelzett a plakáton. Hajtva. 67x96 cm.
11740.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Galántai György (1941-): Koncert szoborral, Galántai György új akusztikus szobrai, 1985. Kétoldalas plakát vagy plakátterv, 29,5x21 cm. Ritka!
11741.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
ca 1940 Egyházzenei műsor a belvárosi főplébánia templomban. grafikus plakát Hajtva, jó állapotban. Jelzett. 60x82 cm
11742.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1928 Földes Imre (1881-1948): Royal Apolló, Erzsébet krt. 45-47. Színes litografált art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzett a plakáton, Rothberger és Weisz nyomda, sérült, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 45x31 cm. Rendkívül ritka!
11743.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
1927 UFA, Rablólovag, Putty Lia, "Magyar Hollywood" a vásznon. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Kunossy Rt. Apró sérülésekkel, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 92,5x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11744.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF