1926 Abonyi Ernő (1884-1941): Orient mozgó, többek közt Leni Riefenstahl a Jégvirágok c. filmben. Színes litografált art deco filmplakát, műsorplakát papír, jelzett a plakáton, sérült, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
1928 Fővárosi Nagymozgó, Phönix Mozgó, Bp., Rákóczi út 68/70. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Thalia Kultura Rt. Apró lapszéli szakadással, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31,5 cm. Rendkívül ritka!
1926 Orion Filmszínház, Bp., Eskü út 1. Szeress és enyém a világ! Amíg a lányból asszony lesz. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, litográfia, papír, Weisz R 926 jelzéssel a plakáton, Lit. Gottlieb, Schultz Béla és Tsa, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
1927 Batthyányi Mozgó, Bp., II. ker, Markovits Iván u. 4. A prágai diák, többek közt Eszterházy Ágnes szereplésével; Ismeretlen katona stb. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Westend Klisé Váci út 1., sérült, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 45x31,5 cm. Rendkívül ritka!
cca 1932 Andrássy Mozgó, Bp., Csengeri ucca 39. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Singer Nyomda, lep teteje sérült, lapszéli kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
1934 Bodograf Mozgó, Bp., József krt. 63. Őfensége, az elárusítónő, A fejdelem nagy szerelme. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János könyvnyomdája, bal felső sarkában sérült, apró lapszéli szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31,5 cm. Rendkívül ritka!
1933 Kultur Mozgó, Bp., IX. ker, Ferencváros, Kinizsi u. 16. Az Alagút, Régi dal. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János könyvnyomdája, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
cca 1927 Sátori Lipót (Sátory, 1899-1943): Szeress és enyém a világ! Amíg egy lányból asszony lesz; február hó 24-tól: Metropolis. Capitol mozi (Keleti pu. mellett). Színes litografált art deco filmplakát, papír, jelzett a plakáton, erősen sérült, 47x31,5 cm. Rendkívül ritka!
1962 [Csontváry Kosztka Tivadar] Th[éodore] Csontváry (1853-1919), Palais des Beaux-Arts - Bruxelles, 7-25 decembre 1962, francia nyelvű belga kiállítási plakát, Bruxelles, Imp. Marci, a szélén bélyeggel, hajtásnyomokkal, javított, 80x120 cm. Kiállítva: Home Galéria, Bp., 2003. Fakeretben. Ritka! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Az ördög nem alszik, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tolnay Klári, Hajmássy Miklós, Csortos Gyula és mások szereplésével. Vaszary Gábor vígjátéka. Rendezte: Bánky Viktor. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány, Bp. M.F.I. Film. Jó állapotban. 84×29 cm. ! / Vintage Hungarian poster of a movie, in good condition, lithograph on paper.
1945 ,,A Független Kisgazda-, Földmunkás és Polgári Párt IV. ker. szervezete választói nagygyűlést tart szeptember hó 30-án [...]", plakát, Bp., Függetlenség-ny., hajtva, minimális sérülésekkel, 59,5x42 cm