Plakat

Zahl der Lose: 348

1926 Abonyi Ernő (1884-1941): Orient mozgó, többek közt Leni Riefenstahl a Jégvirágok c. filmben. Színes litografált art deco filmplakát, műsorplakát papír, jelzett a plakáton, sérült, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11745.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
1928 Fővárosi Nagymozgó, Phönix Mozgó, Bp., Rákóczi út 68/70. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Thalia Kultura Rt. Apró lapszéli szakadással, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11746.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
1926 Orion Filmszínház, Bp., Eskü út 1. Szeress és enyém a világ! Amíg a lányból asszony lesz. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, litográfia, papír, Weisz R 926 jelzéssel a plakáton, Lit. Gottlieb, Schultz Béla és Tsa, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11747.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
1927 Batthyányi Mozgó, Bp., II. ker, Markovits Iván u. 4. A prágai diák, többek közt Eszterházy Ágnes szereplésével; Ismeretlen katona stb. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Westend Klisé Váci út 1., sérült, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 45x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11748.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
cca 1932 Andrássy Mozgó, Bp., Csengeri ucca 39. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Singer Nyomda, lep teteje sérült, lapszéli kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11749.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
1934 Bodograf Mozgó, Bp., József krt. 63. Őfensége, az elárusítónő, A fejdelem nagy szerelme. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János könyvnyomdája, bal felső sarkában sérült, apró lapszéli szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11750.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
1933 Kultur Mozgó, Bp., IX. ker, Ferencváros, Kinizsi u. 16. Az Alagút, Régi dal. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János könyvnyomdája, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11751.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
cca 1927 Sátori Lipót (Sátory, 1899-1943): Szeress és enyém a világ! Amíg egy lányból asszony lesz; február hó 24-tól: Metropolis. Capitol mozi (Keleti pu. mellett). Színes litografált art deco filmplakát, papír, jelzett a plakáton, erősen sérült, 47x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11752.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
1962 [Csontváry Kosztka Tivadar] Th[éodore] Csontváry (1853-1919), Palais des Beaux-Arts - Bruxelles, 7-25 decembre 1962, francia nyelvű belga kiállítási plakát, Bruxelles, Imp. Marci, a szélén bélyeggel, hajtásnyomokkal, javított, 80x120 cm. Kiállítva: Home Galéria, Bp., 2003. Fakeretben. Ritka! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11753.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Az ördög nem alszik, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tolnay Klári, Hajmássy Miklós, Csortos Gyula és mások szereplésével. Vaszary Gábor vígjátéka. Rendezte: Bánky Viktor. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány, Bp. M.F.I. Film. Jó állapotban. 84×29 cm. ! / Vintage Hungarian poster of a movie, in good condition, lithograph on paper.
11754.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
11755.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
1945 ,,A Független Kisgazda-, Földmunkás és Polgári Párt IV. ker. szervezete választói nagygyűlést tart szeptember hó 30-án [...]", plakát, Bp., Függetlenség-ny., hajtva, minimális sérülésekkel, 59,5x42 cm
11756.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF