Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3514177
26036
524
6500
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kávéskanál pár. jelzett, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, nettó 34g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3514039
26037
524
40000
6 db ezüst mokkás kanál. Jelzett: Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegyes, nettó 73g, 11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3514171
26038
524
3200
Ezüst (Ag) kereszt gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó 3,5g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3514172
26039
524
Ezüst (Ag) nyaklánc köves kereszt medállal. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, mesterjegy, bruttó 10,62 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3514041
26040
524
48000
Egy személyes keresztelő evőeszköz készlet, dianás, jelzett, mesterjegyes nettó 80 g + ezüst nyelű kés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3518962
26041
524
Ezüst (Ag) nyelű süteménykés, jelzett, Bécs, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bruttó 66g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3518819
26042
524
Olasz ezüst (Ag) kígyó nyaklánc. Jelzett, olasz fémjel, 1999 utáni magyar behozatali jel, 925 ezrelékes ezüst, h: 44 cm, nettó 11g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3516096
26043
524
36000
Ezüst (Ag) karperec, mexikói, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 69g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3516092
26044
524
6500
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, 925 ezrelékes, nettó 14,6g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3516107
26045
524
13000
Ezüst (Ag) karperec, borostyánnal, jelzés nélkül, bruttó 27g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3516101
26046
524
Ezüst (Ag) karperec, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 23g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3516116
26047
524
110000
Arany (Au) gyűrű, 14k, kő berakással, jelzés nélkül, m.57, bruttó 4,9g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF