Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 82

Ezüst (Ag) kávéskanál pár. jelzett, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, nettó 34g
26036.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
14
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
6 db ezüst mokkás kanál. Jelzett: Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegyes, nettó 73g, 11 cm
26037.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Ezüst (Ag) kereszt gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó 3,5g
26038.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Ezüst (Ag) nyaklánc köves kereszt medállal. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, mesterjegy, bruttó 10,62 g
26039.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Egy személyes keresztelő evőeszköz készlet, dianás, jelzett, mesterjegyes nettó 80 g + ezüst nyelű kés
26040.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Ezüst (Ag) nyelű süteménykés, jelzett, Bécs, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bruttó 66g
26041.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Olasz ezüst (Ag) kígyó nyaklánc. Jelzett, olasz fémjel, 1999 utáni magyar behozatali jel, 925 ezrelékes ezüst, h: 44 cm, nettó 11g
26042.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Ezüst (Ag) karperec, mexikói, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 69g
26043.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, 925 ezrelékes, nettó 14,6g
26044.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Ezüst (Ag) karperec, borostyánnal, jelzés nélkül, bruttó 27g
26045.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Ezüst (Ag) karperec, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 23g
26046.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Arany (Au) gyűrű, 14k, kő berakással, jelzés nélkül, m.57, bruttó 4,9g
26047.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF