Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3513620
26024
524
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) ékszer szett, fülbevaló pár és nyaklánc cseh gránát berakással, 925 ezrelékes ezüst, jelzett, bruttó 15,6g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3513613
26025
524
Ezüst (Ag) gyűrű, borostyán berakással. Jelzett: 1999 utáni behozatali fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m: 55, bruttó 5g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3513236
26026
524
30000
Ezüst (Ag) tárca. 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, ajándékozási véset, 8x6 cm, nettó 66g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3513225
26027
524
30000
Ezüst (Ag) tárca. 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, 8x5 cm, bruttó 49g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3514901
26028
524
Ezüst (Ag) horoszkóp medál, d: 2 cm, jelzett, nettó 1,35g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514898
26029
524
Ezüst (Ag) gyűrű kék kő berakással, jelzett, 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m:51, bruttó 1,67g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514886
26030
524
Ezüst (Ag) medál rózsaszín kő berakásokkal, jelzett, 925 ezrelékes ezüst, bruttó 0,91g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3515003
26031
524
36000
Tenyésztett édesvízi gyöngysor, arany 14k arany (Au) kapoccsal, jelzett, h: 58 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3514913
26032
524
Ezüst (Ag) gyűrű, kő berakással, jelzés nélkül, m:56, bruttó 1,4g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3514920
26033
524
Ezüst (Ag) gyűrű, kő berakással, jelzett, m: 54, bruttó 3g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514907
26034
524
Ezüst (Ag) medál, jelzett, nettó 1,78g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514905
26035
524
Ezüst (Ag) medál, kő berakással, 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, h: 3cm, bruttó 2,04g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF