Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 82

Ezüst (Ag) ékszer szett, fülbevaló pár és nyaklánc cseh gránát berakással, 925 ezrelékes ezüst, jelzett, bruttó 15,6g
26024.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Ezüst (Ag) gyűrű, borostyán berakással. Jelzett: 1999 utáni behozatali fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m: 55, bruttó 5g
26025.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ezüst (Ag) tárca. 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, ajándékozási véset, 8x6 cm, nettó 66g
26026.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Ezüst (Ag) tárca. 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, 8x5 cm, bruttó 49g
26027.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Ezüst (Ag) horoszkóp medál, d: 2 cm, jelzett, nettó 1,35g
26028.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ezüst (Ag) gyűrű kék kő berakással, jelzett, 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m:51, bruttó 1,67g
26029.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ezüst (Ag) medál rózsaszín kő berakásokkal, jelzett, 925 ezrelékes ezüst, bruttó 0,91g
26030.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tenyésztett édesvízi gyöngysor, arany 14k arany (Au) kapoccsal, jelzett, h: 58 cm
26031.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Ezüst (Ag) gyűrű, kő berakással, jelzés nélkül, m:56, bruttó 1,4g
26032.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Ezüst (Ag) gyűrű, kő berakással, jelzett, m: 54, bruttó 3g
26033.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ezüst (Ag) medál, jelzett, nettó 1,78g
26034.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ezüst (Ag) medál, kő berakással, 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, h: 3cm, bruttó 2,04g
26035.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF