Es ist zu lizitieren
26026.
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
40 000 HUF
Ezüst (Ag) tárca. 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, ajándékozási véset, 8x6 cm, nettó 66g
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |