Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 82

Ezüst (Ag) 6 személyes, 43 részes evőeszköz készlet. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KM mesterjegy. 6 darab teás kanál nettó 175g - 6 darab evőkanál nettó 447g - szervírozókanál nettó 100g - 6 darab süteményes villa nettó 276g - 6 darab villa nettó 457g - 6 darab kávéskanál nettó 95g - 6 darab süteményes kés bruttó 356g - 6 darab kés bruttó 677g. Összesen nettó 1550g + ezüst nyelű kések bruttó 1033g  ///  Silver (Ag) 6-person, 43-piece cutlery set. Pest assay mark dating between 1872-1937, 800% silver, KM maker's mark. 6 teaspoons net 175 g, 6 tablespoons net 447 g, 1 serving spoon net 100 g, 6 dessert forks net 276 g, 6 forks net 457 g, 6 coffee spoons net 95 g, 6 dessert knives gross 356 g, 6 knives gross 677 g. Total net 1550 g plus silver-handled knives gross 1033 g.
26000.

Ezüst (Ag) 6 személyes, 43 részes evőeszköz készlet. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KM mesterjegy. 6 darab teás kanál nettó 175g - 6 darab evőkanál nettó 447g - szervírozókanál nettó 100g - 6 darab süteményes villa nettó 276g - 6 darab villa nettó 457g - 6 darab kávéskanál nettó 95g - 6 darab süteményes kés bruttó 356g - 6 darab kés bruttó 677g. Összesen nettó 1550g + ezüst nyelű kések bruttó 1033g

///

Silver (Ag) 6-person, 43-piece cutlery set. Pest assay mark dating between 1872-1937, 800% silver, KM maker's mark. 6 teaspoons net 175 g, 6 tablespoons net 447 g, 1 serving spoon net 100 g, 6 dessert forks net 276 g, 6 forks net 457 g, 6 coffee spoons net 95 g, 6 dessert knives gross 356 g, 6 knives gross 677 g. Total net 1550 g plus silver-handled knives gross 1033 g.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 100 000 HUF
2 981,03
3 437,50
Minimales Gebot:
1 100 000 HUF
1 100 000 1 300 000 1 500 000
Illusztris ezüst (Ag) díszkanál gyűjtemény, zománcozott díszítéses jelzett darabok a világ különböző részeiről, különböző finomságúak, bruttó 710g
26001.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50
Minimales Gebot:
340 000 HUF
340 000 400 000 460 000
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, d: 34 cm, nettó 660g
26002.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00
Minimales Gebot:
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
Ezüst (Ag) emléktál. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, mellette Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, rajta "Duszik Lajos 25 éves lelkipásztori működésének emlékére 1917-1942 a miskolci ev. egyház hivei" ajándékozási felirat, d: 32 cm, nettó 728g
26003.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50
Minimales Gebot:
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
Arany (Au) pecsétgyűrű. Jelzett, 1966-1998 közötti fémjel, 14 karátos arany, mesterjegy, m: 68, nettó 8,9g
26004.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00
Minimales Gebot:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
Ezüst (Ag) talpas kínáló. Bécs vagy Pest, 1872-1922/37 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, d: 21 cm, m: 9,5 cm, nettó 304g
26005.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimales Gebot:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
Ezüst (Ag) húsvilla. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, h: 26 cm, nettó 92g
26006.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Ezüst (Ag) tálca hólyagos díszítéssel. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 18x21 cm, nettó 300g
26007.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimales Gebot:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
Horetzky (1969-): Ezüst (Ag) gyűrű. 999 ezrelékes öntött ezüst, jelzés nélkül, nettó 72g
26008.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Ezüst (Ag) kosár asztaldísz, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, m:14 cm, nettó 49g
26009.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Ezüst (Ag) kosár kínáló, jelzett, üveg betéttel, nettó 135g, m:21 cm
26010.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38
Minimales Gebot:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
Arany (Au) gyűrű, 18k, benne 2 darab 0,2ct-os gyémánt és 3 darab cca 0,18ct-os smaragd, m: 54, jelzett, bruttó 4,7g
26011.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00
Minimales Gebot:
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF