Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 82

26012.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00
Minimales Gebot:
200 000 HUF
200 000 240 000 280 000
26013.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00
Minimales Gebot:
200 000 HUF
200 000 240 000 280 000
26014.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50
Minimales Gebot:
260 000 HUF
260 000 300 000 360 000
26015.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00
Minimales Gebot:
280 000 HUF
280 000 320 000 380 000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct
26016.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50
Minimales Gebot:
500 000 HUF
500 000 600 000 700 000
14 K fehérarany fülbebvaló brillekkel.2 nagy kő 0,79ct (J, I.) + 24 db díszítő kő, 0,32 ct) TW jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 2,47
26017.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75
Minimales Gebot:
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
Cödaka / Tzedakah adománygyűjtő persely. Filigrán ezüst (Ag) 925 finomság. Oroszország XX. sz, jelzett, 598 h, m: 15 cm Tsödaka / Tzedakah collection box. Filigree silver (Ag) 925 fineness. Russia 20th century, marked, 598 h, m: 15 cm
26018.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75
Minimales Gebot:
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
8,59ct természetes tanzanit. 15,05x10,21x5,84 mm, 8,59ct, violakék, certifikáttal, nyilvántartási számmal, ezüst (Ag) foglalatban.
26019.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00
Minimales Gebot:
200 000 HUF
200 000 240 000 280 000
3 darab arany (Au) fülbevaló, ráhúzók nélkül, jelzés nélkül, 14k, kő és gyöngy berakással, bruttó 1,27g
26020.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, nettó 6,7g
26021.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Ezüst (Ag) gyűrű és fülbevaló pár, piros kő berakással, fülbevalókban 925 finomságjel, gyűrűben 1999 utáni magyar behozatali fémjel, m: 55, bruttó 21,5g
26022.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Ezüst (Ag) gyűrű, piros kő berakással. Jelzett, 2004 utáni magyar fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m. 51, bruttó 4,5g
26023.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF