Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3100884
26012
524
200000
Jewellery and precious metal items
14k fehérarany (Au) gyűrű smaragd, gyöngy és gyémánt ékítéssel. Fazettált és brilliáns csiszolással gyémánt TWSI 0,1ct smaragd 0,48 ct m: 53,5 br 1,8 g tanúsítvánnyal noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
200 000 HUF
200 000 240 000 280 000
3409934
26013
524
200000
14 K arany nyaklánc malachittal, jelzett, tanúsítvánnyal br 4,9 g. nettó 4,5 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
200 000 HUF
200 000 240 000 280 000
3409949
26014
524
260000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel és zafírral. Zafír 1,97ct fazettált ovális csiszolással brillek 0,07ct. brilliáns csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 2,5 g. m: 50 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
260 000 HUF
260 000 300 000 360 000
3289711
26015
524
280000
Koktélgyűrű 14K fehérarany, fazettált ametiszttel (15ct) és brillekkel 0,059 ft. jelzett, br 6,33g M: 52. Dobozzal, tanúsítvánnyal noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
280 000 HUF
280 000 320 000 380 000
3409926
26016
524
500000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
500 000 HUF
500 000 600 000 700 000
3409930
26017
524
550000
14 K fehérarany fülbebvaló brillekkel.2 nagy kő 0,79ct (J, I.) + 24 db díszítő kő, 0,32 ct) TW jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 2,47 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
3453827
26018
524
550000
Cödaka / Tzedakah adománygyűjtő persely. Filigrán ezüst (Ag) 925 finomság. Oroszország XX. sz, jelzett, 598 h, m: 15 cm Tsödaka / Tzedakah collection box. Filigree silver (Ag) 925 fineness. Russia 20th century, marked, 598 h, m: 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
3464775
26019
524
200000
8,59ct természetes tanzanit. 15,05x10,21x5,84 mm, 8,59ct, violakék, certifikáttal, nyilvántartási számmal, ezüst (Ag) foglalatban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
200 000 HUF
200 000 240 000 280 000
3513559
26020
524
3 darab arany (Au) fülbevaló, ráhúzók nélkül, jelzés nélkül, 14k, kő és gyöngy berakással, bruttó 1,27g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3513561
26021
524
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, nettó 6,7g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3513598
26022
524
Ezüst (Ag) gyűrű és fülbevaló pár, piros kő berakással, fülbevalókban 925 finomságjel, gyűrűben 1999 utáni magyar behozatali fémjel, m: 55, bruttó 21,5g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3513588
26023
524
Ezüst (Ag) gyűrű, piros kő berakással. Jelzett, 2004 utáni magyar fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m. 51, bruttó 4,5g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF