Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3440223
26073
524
26000
Jewellery and precious metal items
Palládium lapka két darab (Pd) jelzettek, össz 1,55 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
2949412
26074
524
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3406318
26075
524
Ezüst (Ag) nyaklánc és gyűrű, jelzett össz 5 g, m: 55 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3513232
26076
524
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel díszítve, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,8 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3515670
26077
524
4 db-os kis ezüst tétel, változó méretben és állapotban, össz. 8,5 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3499459
26078
524
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett 1,95 g m: 52 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3515676
26079
524
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 7,7 g, h: 19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3412888
26080
524
Ezüst (Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,2 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3514178
26081
524
Ezüst (Ag) 2 db duplaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,5 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3514175
26082
524
Ezüst (Ag) extravagáns gyűrű. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, méret: 56, nettó: 3,3 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF