Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3516077
26048
524
Jewellery and precious metal items
4 darab ezüst (Ag) nyaklánc, 2 sérült, jelzett, nettó 9g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3395253
26049
524
Moissanite 1 ct, tanúsítvánnyal noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3361634
26050
524
24000
Akvamarin 2,16 ct négyzet alakú csiszolással, tanusítvánnyal noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3395256
26051
524
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3423119
26052
524
50000
Arany (Au) gyűrű, m: 53, jelzett, 18k, kövekkel, bruttó 2,4g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3395251
26053
524
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3515498
26054
524
Ezüst (Ag) gyűrű, m:48, jelzett, nettó 0,9g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3515496
26055
524
Ezüst (Ag) gyűrű, m:51, jelzett, nettó 0,9g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3515499
26056
524
Ezüst (Ag) gyűrű, m:52, jelzett, nettó 1,2g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3515500
26057
524
Ezüst (Ag) gyűrű, m:49, jelzett, nettó 1,2g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3515472
26058
524
Ezüst (Ag) nyaklánc köves pillangó medállal, jelzett, bruttó 4,2g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3493974
26059
524
40000
Szecessziós ezüst (Ag) kínáló, eredeti üvegbetéttel, m: 19 cm, nettó 109g, ezüst része sérült. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF