Es ist zu lizitieren
26040.
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
48 000 HUF
130,08 EUR, 150,00 USD
50 000 HUF
Egyszemélyes úti evőeszköz készlet, dianás, jelzett, mesterjegyes nettó 80 g + ezüst nyelű kés
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |